novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Ar 3x3 basketbolu noslēgušās skolu sacensības

10.05.2019 0

9. maijā norisinājās pēdējās Iecavas novada skolu sacensības šajā mācību gadā, šogad tās bija 3x3 basketbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 7.- 8. un 5.-6. klašu grupā.

7. un 8. klašu grupā uzvarēja Dzimtmisas pamatskolas skolēni: Ralfs Andris Štrauss, Ralfs Strautmanis, Artūrs Lauris Rijnieks (sporta skolotājs Vilnis Gailums, klases audzinātāja Jana Arāja), savukārt 2.vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 7.b klases komanda: Gatis Pērkons, Lauris Lapiņš, Emīls Šķeltiņš, Mārtiņš Sidorenkovs (sporta skolotāja Regīna Savinska, klases audzinātāja Gita Zaķe).

5. un 6. klašu grupā veiksmīgāki bija 6.klašu skolēni. 1. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.a klases pārstāvji un viens skolēns no internātpamatskolas: Ņikita Besprozvannijs, Alekss Dumpis un Markuss Orlovs (vidusskolas sporta skolotāja Īrisa Korčagina, klases audzinātāja Antra Pāruma).
2. vietu izcīnīja Iecavas vidusskolas 6.c klases skolēni: Toms Pudža, Alberts Karelis un Jānis Zeps (sporta skolotājs Voldemārs Pārums, klases audzinātāja Ingrīda Draudziņa). 3.vieta - Iecavas vidusskolas 5.a klases skolēniem: Rihardam Beitņam, Rihardam Cīrulim, Mārcim Šustam, Patrikam Hugo Vītolam un Mārim Riekstiņam (sporta skolotāja Īrisa Korčagina, klases audzinātāja Kristīne Karele).