Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Ināra Mūrniece sveic jaunos basketbolistus

05.06.2019 0

Kā katru gadu Saeimā tika sveikti Latvijas jaunie censoņi basketbolā - starp tiem arī divi iecavnieki.

 

Ināra Mūrniece sveic jaunos basketbolistus
FOTO: Ieva Ābele, Saeima un V.Pāruma albums

''Panākumi mācībās un sportā jūs lieliski raksturo – jūs esat labākie. Savā priekšā es redzu nākotni – gan basketbola, gan Latvijas nākotni. Saglabājiet gan savu degsmi, azartu un cīņassparu, gan arī labas sekmes mācībās,'' otrdien, 4.jūnijā, sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, sveicot mācībās sekmīgākos basketbolistus, labākos trenerus un tiesnešus.

Atzinību ieguva 150 skolēni no 5. līdz 12. klasei, kuriem vērtējums skolā nav zemāks par 7 ballēm. Svinīgajā pieņemšanā piedalījās arī divi Iecavas novada sporta skolas “Dartija''  basketbolisti Egons Zaķis (U-12) un Martins Caune (U-14), informē treneris Voldemārs Pārums.

Kā akcentēja I.Mūrniece, Latvija drīz atzīmēs basketbola simtgadi - pirms gandrīz 100 gadiem Rīgā parādījās pirmie basketbola grozi, un dažus gadus vēlāk jau tika veidotas pirmās komandas. 

Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš pasākumā sacīja, ka mācīties un būt līderim sportā nebūt nav viegli. Tāpat viņš jaunajiem basketbolistiem novēlēja nospraust nākamos mērķus sportā un piepildīt tos, vienlaikus neaizmirstot par mācībām.

 

Lapas informācija atjaunota:    05.06.2019
TWITTER
Iecavas novads
13 sep
Iecavā ir atklātas divas "Grāmatu mājas (uz kājas)". 📚👍Viena pie Iecavas kultūras nama, otra pie Iecavas Mūzikas un… https://t.co/Njpevd8rjf