Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Dots starts akcijai "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

09.05.2017 0

Šī gada 6.maijā Bauskas rātsnamā  tika dots oficiāls starts Latvijas pierobežā vēl nebijušai ceļošanas akcijai “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”, kuras mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar šo teritoriju tūrisma objektiem un  pasākumiem. Iecavas novads akcijas ietvaros aicina apmeklēt atrakciju parku “Labirinti”, Iecavas luterāņu baznīcu un Iecavas 525. jubilejas svinības.

Dots starts akcijai "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!"

Akciju organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas rajona pašvaldības Lietuvā. Atklāšanas dienā uz pasākumu bija ieradušies visu pašvaldību pārstāvji. Svinīgā pasākuma laikā klātesošie tika iepazīstināti ar izdoto brošūru un akcijas noteikumiem, bet pašvaldību priekšsēdētāji stāstīja kādus pasākumus un objektus viņi noteikti iesaka apmeklēt savā pašvaldībā. Pasākuma noslēgumā priekšsēdētāji klātesošajiem atrādīja visus septiņus velosipēdus un tos parakstīja.

 

Akcija norisināsies no 6.maija līdz 15.septembrim,  tās ietvaros būs iespēja pretendēt uz kādu no 13 balvām:

  • seši dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vismaz septiņus akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā pa vienam), varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas;
  • trīs Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz septiņus akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā vienu) un visvairāk akcijas objektu Lietuvā, varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas rajona pašvaldībām;
  • četri Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz septiņus akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā vienu) un visvairāk akcijas objektu Latvijā, varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tiks organizēts 30. septembrī Biržos, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu un atzīmējot starptautisko tūrisma dienu, kuras 2017.gada tēma ir ilgtspējīga tūrisma attīstība.

Sīkāka informācija par akciju drīzumā būs atrodama https://www.facebook.com/kaiminizemgale . Maršruta un akcijas karte lejuplādei.
Projekta mājas lapa šeit!

Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja
63923797, 26457713,  inese.turkupole.zilpure@bauska.lv

Lapas informācija atjaunota:    09.05.2017
TWITTER
IecavaLV
25 Jun
#teirdarbs galvenajam grāmatvedim! Prasības un amata pienākumi https://t.co/swVyyU8YUQ https://t.co/7Tr7DS9C3e