Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss

Inovācijas un radošums biznesam

13.10.2017 0

24. oktobrī plkst. 17 LIAA Bauskas biznesa inkubatorā Katoļu ielā 3 notiks meistarklase - inovācijas un radošums biznesam.
 

Inovācijas un radošums biznesam

Pētījumi rāda, ka nākotne ir uzņēmumiem, kuri nemitīgi mainās, uzmin patērētāju vēlmes, piedāvājot jaunus produktus. Bet biežāk uzņēmumi netālredzīgi piedāvā produktus, kuri jau ir tirgū pietiekamā daudzumā, iesaistoties nemitīgā un nevajadzīgā konkurencē.

Šajā meistarklasē apskatīsim, kā ar to cīnīties, kā attīstīt radošumu individuāli un komandā, kā arī apskatīsim un trenēsimies pielietot kreativitāti dažādās biznesa sfērās.

Lektors:
Jānis Roze - Biznesa psihologs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi dažādu lekciju, semināru un treniņu vadīšanā un uzņēmumu konsultēšanā. Vada daudzpusīgas lekcijas un seminārus: Ilgtspējīga organizācijas stratēģija; Personāla novērtēšana un motivācija; Integratīvā kreatīvā līderība; Komandas izveide un vadība; Organizācijas kultūras pārveide; Klientu piesaiste un attiecību uzturēšana; Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā; Starpkultūru komunikācija u.c.

Strādājis ar neskaitāmiem uzņēmumiem un iestādēm: Bucher-Schörling, LatRosTrans, Pricewaterhouse Coopers, LUKOIL, Euroscript Baltic, CityNet, Latvenergo, Avalon Hotel, Jelgavas pilsētas dome, Ogres novada pašvaldība un Latvijas bobsleja izlases komanda.

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS, REĢISTRĀCIJA OBLIGĀTA:
http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/seminars-inovacijas-un-radosums-biznesam-bauska

Laila Glaudāne
LIAA Bauskas biznesa inkubatora projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    13.10.2017
TWITTER
IecavaLV
19 Jul
Aicinām arī iedzīvotājus iesaistīties smaku novēršanā! Oficiālas sūdzības saņemšana ir pamats, lai vērstos pie uzņē… https://t.co/pog1pDqAbX