Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Mazais ražotāj un mājražotāj, piesakies!

31.01.2018 0

Aicinām novada mazos ražotājus, kuriem ir interese piedāvāt savu produkciju lielveikalos, un mājražotājus, kuri vēlas piedalīties izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē”, pieteikties, rakstot e-pastu uz sintija.kaleja@iecava.lv vai zvanot 29127471, līdz 2.februārim (ieskaitot).

Zemgales Plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs šogad plāno realizēt vairākas aktivitātes mazo ražotāju un mājražotāju atbalstam.

Centra vadītājs Nauris Pauliņš informē, ka plānots rast iespējas vietējo produkciju realizēt lielveikalu ķēdēs, tādēļ nepieciešams noskaidrot pašu uzņēmēju viedokli un ieinteresētību.

Tāpat centrs aicina Iecavas novada mājražotājus pieteikties bezmaksas dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018”, kas notiks 27. un 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā. Lai prezentētu savu produkciju, mājražotājam izstādes apmeklētājiem jānoorganizē atrakcija, degustācija vai radošā darbnīca.

“Uzņēmēju dienas Zemgalē” ir kļuvušas par ikgadēju un gaidītu pasākumu, pulcējot ar katru reizi arvien lielāku dalībnieku un apmeklētāju skaitu. Pērn izstādē piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieki, kuri rādīja savu produkciju un pakalpojumu klāstu, lai iepriecinātu aptuveni 10 000 apmeklētāju no visas Zemgales.

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    31.01.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl