Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Izstādē “Balttour 2018” uzzini par tūrisma iespējām Iecavas novadā!

02.02.2018 0

No 2. līdz 4. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā  notiek ikgadējā tūrisma izstāde “Balttour 2018”. Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma speciālisti izstādē startē kopējā Zemgales stendā, izceļot “Bauskas pudura” aktuālos tūrisma produktus.

Izstādē “Balttour 2018” uzzini par tūrisma iespējām Iecavas novadā!
FOTO: Lelde Podniece-Jostmane

Stenda apmeklētājiem bez maksas ir iespējams nosūtīt īpaši šai izstādei sagatavotas pastkartes. Pastkarti turpat stendā var iemest speciālā pastkastītē, bet organizatori pēc izstādes slēgšanas nodrošinās tās nosūtīšanu adresātam. Iecavas novada pastkarti rotā iecavnieces Lienes Krastiņas uzņemtā fotogrāfija, kurā redzama rudenīga Iecavas ainava.

Kā ierasts stendā strādās zinoši tūrisma speciālisti no pašvaldībām un tūrisma objektiem. Viņi stāstīs par tūrisma iespējām un jaunumiem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada objektos.

Izstādes  apmeklētājiem tiks prezentēts jaunais buklets “Tūrisma maršruti Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”, būs iespēja uzspēlēt Rundāles pils muzeja galda spēli “Zosu spēle Rundāles pilī pie hercogienes” un īpašo Bauskas riekstu spēli. Tās uzvarētajiem būs iespēja iegūt balvu no “pārsteigumu kastes” – balviņas no visām pudura pašvaldībām, kā arī dāvanu kartes un suvenīrus no Rundāles pils, Bauskas Motormuzeja, Bauskas muzeja, Bauskas rātsnama, Bauskas alus.

 

Lapas informācija atjaunota:    02.02.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl