Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Aprit gads kopš savu darbību uzsācis LIAA Bauskas biznesa inkubators

05.02.2018 0

26. janvārī apritēja gads, kopš LIAA Bauskas biznesa inkubatora oficiālās atklāšanas. Atzīmējot šo notikumu, tika rīkots neformāls jubilejas pasākums inkubatora dalībniekiem, sadarbības partneriem un potenciālajiem klientiem. Vakara tēma – vienotība.

Aprit gads kopš savu darbību uzsācis LIAA Bauskas biznesa inkubators

FOTO: Domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks sveic jubilāru, pasniedzot Iecavas novada uzņēmēju saražoto

Vakara pirmajā daļā LIAA Bauskas biznesa inkubatora pārstāvji informēja par pirmā gada rezultātiem skaitļos, proti, 2017.gadā inkubatorā tika uzņemti septiņi jaunie uzņēmēji un 17 ideju autori vecumā no 19 līdz 69 gadiem. Atbilstoši reģiona īpatnībām, sešas biznesa idejas ir bijušas pārtikas rūpniecībā, četras - apģērbu un aksesuāru ražošanā specifiskām mērķa grupām, kā arī vairākas nestandarta idejas saistītas ar izklaižu piedāvājuma paplašināšanu, bērnu un dzīvnieku produktu ražošanu, neformālo izglītību u.c. Gada laikā inkubatorā ir noorganizēti 32 pasākumi, kurus apmeklējuši 422 dalībnieki, 310 stundas ir pavadītas individuālajās konsultācijās, kā arī nodibināti kontakti ar aptuveni 40 reģiona uzņēmējiem un 30 sadarbības partneriem. Kopumā pirmais darbības gads ir aizritējis, liekot uzsvaru uz atpazīstamības nodrošināšanu, jaunu klientu piesaisti, jauno un topošo uzņēmēju kopienas izveidi, kā arī inkubatora dalībnieku zināšanu un biznesa ideju attīstību. Papildus 2017.gadā tika realizēti koprades (coworking) telpu labiekārtošanas pasākumi, lai turpmāk ikviens savu darba dienu varētu pavadīt radošā atmosfērā.

Vakara gaitā diplomi tika pasniegti sešiem Bauskas biznesa inkubatoriem dalībniekiem, kuri ar savu darbību, mērķtiecību un spēcīgām rakstura īpašībām ir izcēlušies biznesa ideju attīstības laikā. Šie seši dalībnieki ir Māra Zvirgzda no Rundāles novada (zīmols “KalAn”), Gunta Vējiņa-Mežajeva no Iecavas novada (zīmols “MAASA”), Nauris Glaudāns (SIA “Baltic Napkins”), Daira Jātniece (SIA “Tiks Tev un Man”), Sintija Dozberga un Iluta Straģe (Z/S “Krišjāņi”) no Bauskas novada.

 “MAASA” piedāvā kleitas ar "odziņu", topus, kreklus un džemperus ar uzrakstu “MAASA” vai “BRAALIS”. Zīmola vēstījums ir vairot ģimenisko. Vairāk par “MAASA” meklē Facebook lapā https://www.facebook.com/pg/MaasaHandmadeFashion.

Noslēgumā LIAA Bauskas biznesa inkubatora vārdā vēlamies pateikties par iedvesmas stāstiem piedzīvojumu meklētājam Mārcim Pļaviņam, Solvitai Jirgensonei (apvienība “JUMS”) un Robertam Češeiko (SIA “Keefa”), par muzikālās atmosfēras radīšanu Mārtiņam Jātniekam, par vakara iemūžināšanu foto mirkļos Jānim Paļulim un Kultūras centram par atbalstu gaismas sajūtu radīšanā. Paldies ikvienam viesim par sirsnīgās atmosfēras radīšanu.

Novēlam LIAA Bauskas biznesa inkubatora esošajiem dalībniekiem, lai nākamajā gadā tieši jūs būtu tie, kas topošajiem uzņēmējdarbības censoņiem stāsta veiksmes un iedvesmas stāstus! 

 
 

Laila Glaudāne
LIAA Bauskas biznesa inkubatora projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    05.02.2018
TWITTER
IecavaLV
18 jan
Šovakar, 18. janvārī, plkst. 22.50 stadionā pie Iecavas internātpamatskolas desmit minūšu garumā notiks uguņošana,… https://t.co/R14AcvUhBl