Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Nepalaid garām iespēju mācīties tikai ar 10% līdzmaksājumu!

09.04.2018 0

Līdz 16.aprīlim norit pieteikšanās mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt kādu no izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados.

 

Piedāvāto mācību vidū lielākā daļa ir neformālās izglītības programmas - 302, kas ir 75% no visām piedāvātajām mācībām un kuru garums nepārsniedz 159 stundas. Strādājošie var iesaistīties arī 73 profesionālās tālākizglītības programmās vai 28 profesionālās pilnveides izglītības programmās.

Mācību izmaksu lielāko daļu sedz ES fondi un valsts, savukārt iedzīvotājiem jānodrošina 10% līdzmaksājums, kuru var apmaksāt arī darba devējs. Neformālajās izglītības programmās iedzīvotāja maksājuma apmērs nepārsniedz 36 eiro, savukārt citās programmās tas var būt arī vairāki simti eiro.

Maznodrošinātajiem un trūcīgajiem mācības ir bez maksas. Viņiem pieejams arī atbalsts reģionālajai mobilitātei - transporta izmaksu kompensācija, ja šādi izdevumi radušies mācību laikā. Savukārt strādājošie ar invaliditāti var pretendēt uz asistenta vai surdotulka izmaksu kompensāciju.

Plašāka informācija pieejama vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv.

Lapas informācija atjaunota:    09.04.2018