Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Piekto reizi notiks "Uzņēmēju dienas Zemgalē"

09.04.2018 0

27. un 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā notiks izstāde “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018”. Iecavas novada stendā sevi prezentēs viens no lielākajiem nerafinētās eļļas ražotājiem Baltijā SIA “Iecavnieks&Co”, bruģakmens un betona izstrādājumu ražotne SIA “Eko Bloks”, konditoreja SIA „Gardumu Avēnija”, rokdarbniece Ginta Zaumane un Olgas Štrausas mājražojumi.

Piekto reizi notiks "Uzņēmēju dienas Zemgalē"

Organizatori ziņo, ka šogad pasākums būs īpašs, jo “Uzņēmēju dienas Zemgalē” atzīmēs piekto gadskārtu.  Ar katru gadu izstāde kļūst daudzveidīgāka un saturiski bagātāka, pulcējot lielu skaitu dažādu nozaru uzņēmējus, kas iepazīstina apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem savā nozarē. Pasākumu ik gadu apmeklē aptuveni 10 000 interesenti no Jelgavas un visa Zemgales reģiona.

Tāpat kā iepriekš, arī šogad “Uzņēmēju dienās Zemgalē” paredzēta plaša programma, kuras ietvaros notiks izstāde, biznesa forums, kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus, kā arī daudzveidīgas kultūras un kustības “Latvijas labums” aktivitātes.

Pasākumu organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Jelgavas pašvaldību un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju.

 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    09.04.2018