Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Klāt kārtējā rudens izstāde Rāmavā

08.10.2018 0

No 11. līdz 13. oktobrim izstāžu kompleksā Rāmava norisināsies izstāde Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018, kurā būs pārstāvēts arī Iecavas novads.

Klāt kārtējā rudens izstāde Rāmavā

Jau 27. reizi izstāde kopā pulcēs lauksaimniecības, mežsaimniecības un komunālās saimniecības nozaru interesentus un ekspertus. Vairāk nekā 200 izstādes dalībnieku piedāvās nozaru novitātes, labākos risinājumus un piedāvājumus; būs iespēja apmeklēt arī kokgāzēju sacensības un paraugdemonstrējumus.

Pasākumā būs pārstāvētas Ivara Vientuļa un Alda Kadiķa šķirnes trušu audzēšanas saimniecības no Iecavas novada. Biedrība „Latvijas Šķirnes trušu audzētāju asociācija'' aicina no 11. līdz 13. oktobrim apmeklēt izstādi, kur stendā būs apskatāmi 30 šķirņu truši. Turklāt 11. oktobrī notiks izglītojoši semināri truškopībā. Plašāk - šeit.

Izstādē apmeklētājiem tiks piedāvātas aktuālas prezentācijas un diskusijas, kurās varēs gūt noderīgas atziņas mežsaimniecībā, uzzināt aktualitātes par investīciju pasākumiem, par  augu aizsardzību mainīgos klimata apstākļos, iespējām lauksaimniecības produktu pārstrādē, kā arī par lauku ceļu uzturēšanas jautājumiem. Ar semināru un diskusiju programmu var iepazīties izstāžu kompleksa mājaslapā www.aml-ramava.lv vai sociālās vietnes Facebook lapā.

Izstāde būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Lapas informācija atjaunota:    08.10.2018
TWITTER
Iecavas novads
21 mai
19.maijā Iecavas estrādē norisinājās folkloras festivāla "Pulkā eimu, pulkā teku" noslēguma koncerts. Pirms tā noti… https://t.co/ztIlaZEPyo