Iecavas
pilsēta un pagasts
IEsakņojas
Seko: twitter facebook instagram

2016.gads

26-01-2017 0

IECAVAS NOVADA GADA JAUNIETIS 2016 - Betija Celitane
Gada jaunieša titula īpašniece novēl būt radošiem (21.12.2016.)

 

Novembris

 

Novembra jaunietis Daniels Fjodorovs ir sestais ātrākais sprinteris valstī un U-20 Latvijas izlases kandidāts 2017. gadam. Saspringto ikdienu Daniels balansē starp mācībām Iecavas vidusskolas 12. klasē un intensīviem treniņiem. Vairāk par Daniela interesēm lasi šeit.

 

 

 

Oktobris

 

Rudens ir lielo iespēju laiks - jauniešiem tiek piedāvātas neskaitāmas apmācības, konkursi un pulciņi ikdienas soļa dažādošanai, jāspēj tikai ņemt pretī un piedalīties. Tieši tā, kā to dara oktobra jaunietis - Kristaps Anspoks, kurš saspringto laiku vidusskolas pēdējā gadā sauc par izmēģinājumu un izaicinājumu pieņemšanas gadu. Vairāk par Kristapu - šeit.

 

 

 

 

Septembris

 

Septembrim piestāv dzeja, dzejai piestāv septembra jaunieteBetija Celitane. Iecavas vidusskolas komercnovirziena 12. klases skolniece. Betijas daba ir ļoti daudzpusīga - tajā ir vieta gan hobijiem, gan brīvprātīgajam darbam, gan sportam, gan dzīves baudīšanai. Vairāk lasi šeit

 

 

 

Augusts

 

Maldīgs ir priekšstats, ka jauniešiem vasarā aktivitāšu daudzums samazinās. Ir jomas, kurās jaunieši turpina darboties arī vasaras mēnešos, un viena no tām ir debates. Augusta mēneša jauniete Kristīne Štrausa nupat atgriezusies no starptautiskajām debatēm Lietuvā. Vairāk par Kristīni un viņas uzskatiem lasi šeit.

 

Jūlijs

 

 

«Tu esi viens tāds starp septiņiem miljardiem cilvēku, un tikai no tevis paša ir atkarīgs, vai kļūsi labāks par tiem septiņiem miljardiem cilvēku vai sliktāks. Kāp pāri saviem mērķiem un dari visu, lai tos sasniegtu!» teic jūlija mēneša jaunietis Alvis Līrums. Kā viņam pašam sokas ceļā uz savu mērķu sasniegšanu,
vairāk lasi šeit.

 

 

 

 

 

 

Jūnijs

 

Laipojot starp izsvaidītām atmiņām par smago deportācijas laiku, pie mēneša jaunieša titula jūnijā ir nonākusi 16 gadus vecā Beāte Jašuka. Jauniete savas dzimtas sāpīgos vēstures notikumus atspoguļojusi videofilmā, kas guvusi atzinību valsts konkursā. Vairāk par Beātes  sasniegumiem mācībās un sportā lasi šeit.

 

 

Maijs

 

Maija jaunietei - 14 gadus vecajai novadniecei Leai Krasnovai - vasaras plāns jau ir gatavs: futbols, futbols un vēlreiz futbols! Vairāk par FK Iecava meiteņu komandas kapteini un Latvijas jaunatnes izlases dalībnieci lasi šeit.

 

 

Aprīlis

 

 

Neskatoties uz to, ka Hugo Huberts Puriņš šogad ir nosvinējis 16.dzimšanas dienu un gatavojas absolvēt Iecavas vidusskolas 9.klasi, par jaunieti ir radies iespaids, ka viņš savā vecumā ir sasniedzis to, ko citi mērķtiecīgi vēlas sasniegt tikai pēc augstskolas beigšanas. Vairāk par aprīļa mēneša jaunieti lasi šeit

 

 

 

 

 

 

Marts

 

 

Iecavas vidusskolas 11.klases skolniece Džūlija Rodenkirhena savas intereses iedala trīs lielos blokos: mūzika, māksla un literatūra: «Katra no šīm lietām ir neatraujama mana dzīves daļa, kas raksturo mani un manu personību.» Vairāk par mēneša jaunieti un viņas panākumiem lasi šeit.

 

 

 

 

 

 

Februāris

 

 

Jau trešo mācību gadu Iecavas vidusskolas skolniece Līga Norvaiša vada nelielu skolēnu mācību uzņēmumu, kas gatavo apsveikuma kartītes. Vairāk nekā mēnesi Līgas darināto kartīšu izstāde «3D fantāzijas» bija apskatāma Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā. Plašāk par Līgas aizraušanos - šeit.

 

 

 

 

 

Janvāris

 

 

 

Emīls Špīss mācās 10.klasē un sevi raksturo kā drošsirdīgu un azartisku skolnieku. Pirms dažiem gadiem viņš sāka aizrauties ar boksu un kikboksu. Vairāk par janvāra jaunieti lasi šeit.

 

 

 

Lapas informācija atjaunota:    26.01.2017