Iecavas
pilsēta un pagasts
IEsakņojas
Seko: twitter facebook instagram

2017.gads

04-12-2020 0

Iecavas jauniešiem ir ļoti daudz apslēptu talantu, viņi nodarbojas ar netradicionālām lietām, par kurām citi, iespējams, nemaz nenojauš. Ar titulu «Mēneša jaunietis» mēģināsim arī citiem Iecavas novada jauniešiem pastāstīt, cik dažādi un interesanti mēs esam, tādā veidā cenšoties iedvesmot citus jauniešus.

Mēneša aktīvākais jaunietis Iecavas novadā tiek izraudzīts katru mēnesi (līdz 2017.gadam).

Pretendentus izvērtē Jaunatnes konsultatīvā padome sadarbībā ar jaunatnes lietu speciālistu.                                  

 

IECAVAS NOVADA GADA JAUNIETIS 2017 - Anna Patrīcija Karele
''Un vietējo Oskaru saņem…'' (27.12.2017.)

 

Novembris

 

Jolanta Jurāne ir Iecavas vidusskolas 11.a klases skolniece, kas brīvajā laikā aktīvi darbojas jaunsardzē. Skolas biedri par Jolantu teic - smaidīga, jauka, izpalīdzīga un patriotiska meitene. Vairāl par novembra mēneša jaunieti lasi šeit.

 

 

Oktobris

 

Oktobrī par mēneša jaunieti kļuvusi Renāte Estere Liepiņa. Iecavas vidusskolas 9. klases skolniecei novembrī paliks 15 gadi, taču savā vecumā jauniete ir veiksmīgi iesaistījusies skolas debašu klubā, labprāt organizē dažādas klases aktivitātes un attīsta savas prasmes, darbojoties Iecavas Jauniešu centrā. Vairāk par Renāti lasi šeit.

 

 

 

 

Septembris

 

Septembrī par mēneša jaunieti kļuvusi Santa Kalvāne, Iecavas vidusskolas 12. klases skolniece, kuras mīļākā aizraušanās ir zīmēšana un gleznošana. Plašāk - šeit

 

 

 

Augusts

 

Augusta mēneša jauniete savu dziedātprasmi plašākai publikai demonstrēja jau divu gadu vecumā, kad piedalījās Latvijas Televīzijas mazo vokālistu konkursā «Cālis». Tagad Annai Patrīcijai Karelei ir 16. Kādi ir viņas centieni šovasar, lasi šeit

 

 

Jūlijs

 

Līvas Indriķes talants un aizraušanās ir organizēt, dekorēt un radoši izpausties. Tieši tāpēc jauniete daudz laika pavada, iesaistoties brīvprātīgajā darbā. Par visām viņas aktivitātēm lasi šeit.

 

 

 

Jūnijs

 

«Šodien es vēl nezinu, kas gribu būt, bet noteikti dziedāšu,» tā par saviem nākotnes plāniem stāsta jūnija mēneša jauniete Patrīcija Spale. Vairāk par viņas panākumiem lasi šeit.

 

 

 

Maijs

 

Maiju aizvadījām hokeja gaisotnē, jūtot līdzi Latvijas izlases gaitām Pasaules čempionātā. Iespējams, ka pēc dažiem gadiem valstsvienības sastāvā Latvijas godu aizstāvēs arī iecavnieks Kaspars Ziemiņš, kurš maijā ieguvis titulu mēneša jaunietis. Vairāk par Kasparu - šeit.

 

 

 

 

Aprīlis

 

Eva Ķeruže - viena no 7.Jauniešu Saeimas deputātiem - ik dienu interesējas par aktuālajiem jaunumiem pasaulē un savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar politikas zinātni. Vairāk par aprīļa mēneša jaunieti lasi šeit.

 

 

 

Marts

 

«Robotikas pulciņa izveide mūsu skolā mainīja manu dzīvi uz labo pusi - es atradu aizraušanos, kas man ļoti patīk,» teic Oskars Brauns, kurš izvirzīts par Iecavas novada mēneša jaunieti martā. Kā jaunietis liek lietā savu radošumu, būvējot robotus, lasi šeit.

 

 

 

Februāris

 

Raiti Fomratu īsumā raksturo viens vārds - «ātrs». Ļoti ātri - tikai trīs gadus pēc treniņu uzsākšanas - viņam izdevies kļūt par valsts otro ātrāko sprinteri U20 vecuma grupā un par piekto ātrāko skrējēju pieaugušo konkurencē. Vairāk par Raita sasniegumiem lasi šeit

 

 

 

Janvāris

 

Anželika Matileviča ir viena no tiem 4000 jauniešiem valstī, kuri ir izmantojuši iespēju apgūt profesiju, iesaistoties Valsts izglītības attīstības aģentūras projektā Jauniešu garantija. Kā jauniete nonāca līdz pastāvīgam viesmīles darbam, lasi šeit.

 

 

Lapas informācija atjaunota:    04.12.2020