Iecavas
pilsēta un pagasts
IEsakņojas
Seko: twitter facebook instagram

Skolēnu atsauksmes 2014

0

Apkopojām dažus skolēnu viedokļus par darbu vasarā. 

Amanda:

Tika dota iespēja radoši izpausties un strādāt kopā ar citiem. Manuprāt, šī bija ļoti noderīga pieredze, jo tagad apzinos, ko īsti nozīmē pasākumu organizēšana un ar ko īsti ir jārēķinās. Pēc šīs iespējas uz pasākumu rīkošanu es noteikti raudzīšos savādāk! 

Uvis:

Ļoti patika cilvēki, ar kuriem strādāju un brīvā, bet rosīgā gaisotne kas valdīja kultūras namā. Patika palīdzēt un būt noderīgam pasākumu organizēšanā. Kultūra tas nav garlaicīgi. Vienmēr būs kāds kurš kritizēs jo pats nesaprot, cik daudz darba ir jāiegulda, lai radītu.

Sintija:

Uzskatu, ka jebkura pieredze, ko es iegūstu dzīvē, ir noderīga. Viennozīmīgi galvenā atziņa - neko neatlikt uz pēdējo brīdi.

Monta:

Jebkura darba pieredze, ir un paliek pieredze uz mūžu. Viss arī ir atkarīgs, ar kādiem cilvēkiem tu strādā, un kas ir tavs darba devējs. 

Agate:

Darbs bija samērā vienkāršs un viegls. Patika atraktīvie darba kolēģi.  Noteikti šī darba pieredze būs noderīga kādreiz nākotnē. Visu vajag darīt laikā, neatliekot neko uz citu dienu, visu plānot ar lieli vēlmi un gribasspēku!

Laura:

Man darba vietā patika tas, ka nebija jāveic fiziski smags darbs, tas, ka strādāju kopā ar foršiem cilvēkiem, un arī tas, ka varēju darīt to, kas man patīk. Strādāšanas procesā nebija tādas lietas, kuras nepatika. Strādājot Dienas centrā "Iecavnīca", es iemācījos stādāt komandā un respektēt citu viedokli, kā arī guvu prasmes pasākumu organizēšanā. Manuprāt, iegūto pieredzi es varēšu izmantot arī turpmāk.

Līga:

Galvenokārt man patika tas, ka es strādāju vietā, kur arī mācos, kā arī pretimnākošie un savā jomā profesionāli cilvēki, kuri tur strādā. Lielu PALDIES saku Iecavas vidusskolas dārzniecei Guntai Vaļkinai, kura man vairākkārt ir devusi gudrus un praktiskus padomus, kas noderēs man turpmāk, un uzdeva darbus, kur ir nepieciešama liela atbildības sajūta par to, ko dari.

Vita:

Patiesībā, nebija nekā tāda, kas man nepatiktu, jo katra diena bija citādāka un mana darba vadītāja parūpējās, lai būtu interesanti.Manuprāt, man noderēs šeit iegūtā pieredze, jo es uzzināju, daudz ko jaunu par bibliotēku, grāmatām, kā arī es ieguvu pieredzi, darbojoties ar bērniem un veicot daudzus citus dažādus darbus. Šī pieredze man pat varētu noderēt turpmākās profesijas izvēlei. 

Lapas informācija atjaunota:    12.12.2014