Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Humora izrāde “Made in Latvija”

27.04.2017.
19:00
Kultūras nams
0
Humora izrāde “Made in Latvija”

Jaunajā humora izrādē “Made in  Latvija” piedalās Latvijas labākie humora profesionāļi no Latvijas teātriem.  Krāšņi tērpi, dziesmas, dejas, joki un parodijas -  tas viss, lai skatītāji uzņemtu tik nepieciešamo smieklu vitamīnu devu.

Režisors – Mārtiņš Egliens, humora meistars, kura asprātību skatītājiem bija iespēja baudīt Latvijas Nacionālā teātra  uzvedumos “Žurka neBŪS!” un “Žurkas EX Libris” u.c. 

Izrādē lomas atveido  Ivars Kļavinskis  – Nacionālā teātra anekdošu speciālists un komiķis, Mārtiņš Brūveris -  Nacionālā teātra aktieris, kas apveltīts ar izcilu spēju atdarināt dažādus personāžus  un to muzikālos priekšnesumus, Marģers Eglinskis – izcils komiķis un dziedātājs no Liepājas teātra, Kristians Kareļins – jaunais, bet jau iemīļotais Nacionālā teātra aktieris,  Aija Dzērve – Dailes teātra šarmantā aktrise  un Nacionālā teātra lielākais joku “plēsējs”  – Mārtiņš Egliens vai elegantais asprātis – Ivars Puga.

"Made in Latvija" – ir humora izrāde, kurā savīti asprātīgi dzīves  situāciju tēlojumi, smieklīgi stāsti, tas viss par mums pašiem – Latvijā radītiem un par to, ko esam te radījuši un ...  “savārījuši”.

Izrādē būs skatāmas dažādas dziesmu parodijas.  Žorža Siksnas mēģinās savas dziesmas dziedāt dažādā valodās, lai “izsistos” pasaulē. Būs skatāms Dzintara Čīčas dzīves gājums uz skatuves, kas sākās ar Bērnu Eirovīziju, līdz nonāca pie mums ar “Liktenslīnijām”. Būs skatāmi dažādi muzikāli brāļi – Kokari, Laivenieki, Ziemeļi, Ilmāri un daudz kas cits.

Nav iespējams pārstāstīt jokus, ko sagatavojuši izrādes veidotāji, tie ir jāredz, jādzird un jāizsmejas visiem kopā, atnākot uz jauno izrādi.  

Jaunā izrāde ir loģisks turpinājums skatītāju iemīļotajām izrādēm "Sievietes, sievietes...", "Vīrieši, vīrieši...", "Kāzas, kāzas...", kurās skatītāji varēja izsmieties līdz asarām un aktieriem  aplaudēja, kājās stāvot.

Ieskats izrādē: https://www.youtube.com/watch?v=VapL75VJ1yI&t=21s

Biļetes www.bilesuparadize.lv 

Lapas informācija atjaunota:    20.02.2017
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu