Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Koncertizrāde ''Ceļojošais vijolnieks''

19.10.2018.
19:00
Kultūras nams
0
Koncertizrāde ''Ceļojošais vijolnieks''

Mūzika  ir neatņemama  jebkuras kultūras sastāvdaļa. Tieši mūzikā, vislabāk izpaužas tautas raksturs, tās tradīcijas un vērtības. Koncertizrādes " Ceļojošais Vijolnieks"  iedvesmas  avots  ir latviešu tautas neviltotā  un patiesā mīlestība uz dziesmu. ”Ceļojošais Vijolnieks” aicina Jūs aizraujošā piedzīvojumā uz krāšņo tērpu, smeldzīgo dziesmu un temperamentīgo deju pasauli.

No š.g. 22.septembra visā Latvijā - skaistākās un jutekliskākās  latviešu mīlas dziesmas, jaunu un vēl nedzirdētu dziesmu pirmatskaņojumi, eksotisko deju teātris, pārsteidzoši dueti, krāšņi tērpi, latvieša Andra Daņiļenko jodelēšana Šveices kalnos, veltījums LV-100,  Jāņa Krūmiņa nepārspētā upes deja (riverdance), karstasinīgas romu melodijas, Antras Ozolas mobilais duets internetā, latviešu izcelsmes itāļu mafiozo solo uz zelta saksofona, studenta jaunā dziesma, Kaspara Pudnika vijoles solo uz vienas stīgas, jautri monologi un humora pilni dialogi, un vēl daudz dažādu spraigu un aizraujošu priekšnesumu.

Šajā neticami sirsnīgajā un jautrajā ceļojumā piedalīsies vokālā pedagoga, zinātņu doktora  Edgara Kramiņa izdaudzinātā audzēkne. Jaunā estrādes lakstīgala Ravita Kreicberga, kura pārsteigs ar savu unikālo balss tembru un diapzonu trīs oktāvās. Koncertizrādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīt un atklāt vēl vienu  jaunu zvaigznīti Margaritu Konošonoku.

Muzikālā apvienība  ”Paldies Tev, draugs” dāvina Jums neaizmirstamu  ceļojumu 2 h garumā no Kurzemes līdz Šveices Alpiem un no Īrijas līdz Latgales zilajiem ezeriem.

Koncertizrādē piedalās:

Andris Daņiļenko

Jānis Krūmiņš (Apvedceļš)

Kaspars Pudniks (Riči)

Antra Ozola  (Menuets / Tip Top)

Māris Trankalis

Ravita Kreicberga

Margarita Konošonoka

Eksotisko deju teātris

u.c.

 

Biļešu cena: 8, 10, 12 €

Biļetes var iegādāties: 

  • „Biļešu Serviss” kasēs
  • „Circle K” DUS
  • „Latvijas Pasts” nodaļās  visā Latvijā
  • koncertizrādes norises vietās.
Lapas informācija atjaunota:    29.08.2018