Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Par iecava.lv

0

iecava.lv ir Bauskas novada pašvaldības Iecavas apvienības pārvaldes informatīvais portāls, kurā publicēta pašvaldības oficiālā informācija, kā arī ziņas par Iecavas pilsētā un pagastā notiekošo. Vārdisko informāciju papildina fotoattēli, foto reportāžas, kartes. iecava.lv apmeklētājiem ir iespēja izteikt savu viedokli.

Lai izteiktu savus ierosinājumus un iesūtītu publicējamo informāciju, ikvienam ir iespēja sazināties ar iecava.lv veidotājiem, rakstot uz e-pasta adresi beata.logina@iecava.lvanta.klaveniece@bauska.lv vai zvanot pa tālruni:


26442201 - Beata Logina
27096297 - Anta Kļaveniece

 

Portālā izmantoto aģentūru, laikrakstu un portālu informatīvo vai foto materiālu kopēšana, arhivēšana, pārveidošana vai pārpublicēšana citos drukātos vai elektroniskos medijos aizliegta bez rakstiskas saskaņošanas ar iecava.lv.

Jebkura oriģinālmateriālu izplatīšana pieļaujama, tikai saskaņojot ar iecava.lv, kā arī pievienojot atbilstošas atsauces.

Iesūtot informāciju iecava.lv, jūs nododat autortiesības iecava.lv pārziņā, kura patur tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt.

Portālā publicēto autoru viedokļi var atšķirties no portāla viedokļa.
iecava.lv neuzņemas atbildību par pārpublicēto informāciju no sadarbības partneru materiāliem.

iecava.lv aicina portāla apmeklētājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, neaicināt uz rasu naidu un iztikt bez rupjībām.

iecava.lv neatbild par pievienotajām atsauksmēm un komentāriem, kā arī patur tiesības izdzēst atsauksmes un komentārus, kas ir neētiski, cilvēka godu un cieņu aizskaroši, rasu un nāciju naidu veicinoši.

Lapas informācija atjaunota:    16.12.2022