Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

SLUDINĀJUMI

Kategorija Piedāvā darbu
Lietotājs Līga Lazdāne
Tēma Darba rīkotājs/ maiņas vadītājs
Attēli
Saturs

AS Balticovo aicina darbā DARBA RĪKOTĀJAM  olu šķirošanas cehā

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

·         pieredze līdzīgā amatā un ražošanas procesa  izpratne
·         vismaz vidējā izglītība
·         spēja vadīt darba komandu un sastrādāties komandā
·         prasme strādāt ar datoru
·         augsta stresa noturība
·         precizitāte un augsta atbildības sajūta

PIENĀKUMI:

·         organizēt un kontrolēt olu šķirošanas ceha   strādnieku ikdienas darbu
·         formulēt un norīkot maiņai darba uzdevumus
·         uzraudzīt iekārtu tehnisko stāvokli, organizēt savlaicīgu problēmu novēršanu
·         veikt produkcijas, palīgmateriālu, taras un  ražošanas blakusproduktu kvalitātes paškontroli darba vietās
·         nodrošināt ar ražošanas procesiem saistītu dokumentāciju apriti un noteikumu izpildi
·         veikt regulāras atskaites par olu šķirošanas ceha ikdienas darba procesiem

PIEDĀVĀJAM:

·         stabilu darbu lielākajā olu produktu ražošanas uzņēmumā Ziemeļeiropā
·         sociālās garantijas
·         uzņēmuma labumu grozu ik mēnesi
·         veselības apdrošināšanas polisi
·         Darbs pēc grafika: 7:00—16:00 un 16:00  - kamēr pabeidz pasūtījuma izpildi
·         Atalgojums: 6,73 EUR bruto  stundā

Cena
E-mail liga.lazdane@balticovo.lv
Tālrunis 28320758
Atslēgvārdi darbs, darba rīkotājs, maiņas vadītājs
Datums 2019-10-15 16:20:43
Iecavas novads
13 nov
Atgādinām, ka līdz 2019.gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. ‼️… https://t.co/x4q9rs75k8