Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

SLUDINĀJUMI

Kategorija Piedāvā darbu
Lietotājs maris bebris
Tēma Meklējam: Metinātāju - skārdnieku (Automašīnu virsbūves meistaru).
Attēli
Saturs

Vai Jūsu aizraušanās ir vēsturiskas automašīnas un to atjaunošana? Mēs esam palielinājuši darbnīcas telpas un tagad cenšamies aizpildīt vakances, kuras norādītas zemāk. Kandidātiem jābūt pieredzējušiem, radošiem un laimīgiem iekļauties mūsu mazajā bet efektīvajā komandā.
Amata nosaukums: Metinātājs, skārdnieks jeb baulētājs (Automašīnu virsbūves meistars).
Ideālam kandidātam jābūt iepriekšējai darba pieredzei vismaz astoņi gadi automašīnu virsbūvju renovācijā, ideālā gadījumā ar 60 gadu Mercedes Benz markas automašīnām. Kandidātam ir jāstrādā patstāvīgi, īstenojot automašīnas virsbūves remontdarbus, tai skaitā metināšanas, baulēšanas, alvošanu un jaunu detaļu izgatavošanu. Jābūt iemaņām darbam ar visu veida metināšanas aparātiem un metāliem.
Galvenie pienākumi ir: Noteikt restaurējamās automašīnas virsbūves bojājumus un maināmās daļas, atjaunošanas darbu apjomu un laiku. Atjaunot automašīnas virsbūves ģeometriju atbilstoši rūpnīcas izgatavotājas standartiem. Uzstādīt jaunas daļas vai izgatavot trūkstošās daļas no jauna. Veikt virsmu apstrādi ar alvu vai grunti.
Ja vēlaties pieteikties uz šo iespēju strādāt ar lieliskākajām automašīnām pasaulē, saņemot adekvātu atalgojumu no 2500 euro mēnesī, lūdzu, nosūtiet savu pieteikumu uz info@rmw.lv.

Cena 2500
E-mail mbebrim@gmail.com
Tālrunis 26444224
Atslēgvārdi Metinātājs, skārdnieks, auto meistars, metālapstrāde,
Datums 2019-11-15 14:10:01
TWITTER
Iecavas novads
06 dec
Ceturtdien, 5. decembrī, Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks sveica Reģionālās pašvaldības policijas… https://t.co/sDGznxjZMV