Iecavas
pilsēta un pagasts
IEkustina
Seko: facebook instagram

Iecavas stadions

0

IECAVAS STADIONS

SKOLAS IELĀ 37

 

Darba laiks:

darbdienās – no plkst. 8 līdz 21,
sestdienās – no plkst. 11 līdz 21,
svētdienās – no plkst. 11 līdz 17.


Individuālajiem sportotājiem pieejams arī tenisa korts; par vēlamo apmeklējuma laiku lūgums iepriekš sazināties, zvanot pa tālr. 29128023.

 

2014. gadā Iecavā atklāts jauns un moderns stadions, kurā ietilpst augstas kvalitātes futbola laukums ar dabīgo zālienu (103 m x 72,60 m) un mākslīgo apgaismojumu, vieglatlētikas sektori (divas tāllēkšanas bedres, sektori augstlēkšanai un kārtslēkšanasi, diska, lodes un šķēpa mešanai), skrejceļš ar sešiem 100 m gariem celiņiem un četriem 400 m celiņiem, skatītāju tribīnes 440 sēdvietām, komentētāju un tiesnešu telpa ar apskaņošanas iekārtu.

Apgaismotais futbola laukums un skrejceļi dod iespēju sportot arī diennakts tumšajā laikā.

Apmeklētājiem ir iespējams izmantot apsildāmas ģērbtuves ar dušām un WC (divas sportistiem, viena tiesnešiem), kā arī novietot automašīnas šīm nolūkam izbūvētā stāvlaukumā. Stāvlaukums paredzēts 46 vieglajām automašīnām un četriem autobusiem. Stadiona teritorijā ir pieejams bezvadu publiskais  interneta pieslēgums.

Pēdējo četru gadu laikā stadiona infrastruktūra tikusi paplašināta un papildināta. Ir izbūvēts stāvlaukums, trīs apgaismoti multifunkcionāli laukumi: mini futbolam - ar mākslīgās zāles segumu (66 x 44 m), tenisam-volejbolam un basketbolam - ar gumijas segumu. Stadiona teritorijā uzstādīti astoņi āra trenažieri un pievilkšanās stienis. Papildināts inventāra un aprīkojuma klāsts: mūsdienīgs rezultātu uzskaites tablo, pārvietojamie strītbola grozi, ir pieejama plaša sporta inventāra izvēle.

Stadiona infrastruktūra aktīvi tiek izmantota gan mācību procesa nodrošināšanai, gan novada sporta skolas sportistu treniņiem, kā arī novada, reģiona un valsts mēroga sporta pasākumu nodrošināšanai.

Dabīgā zāliena futbollaukuma kvalitāti novērtējuši Latvijas jaunatnes futbola izlases treneri - šeit regulāri notiek treniņnometnes, lai sagatavotos svarīgām spēlēm.

Tāpat tas ir kļuvis par iecavnieku iecienītu brīvā laika pavadīšanas vietu.

 

Organizētas grupas (uzņēmumi, interešu klubi u.tml.), kas vēlas sportot kādā konkrētā laikā, lūdzam iepriekš sazināties ar Sporta nodaļas vadītāju.

 

                                            

Sporta nodaļas vadītājs             
 Valdis Šusts                            
 mob.tālr. 29128023

Stadiona pārzinis
Māris Buņķis

 

Lapas informācija atjaunota:    02.01.2022