Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Apceļošanas akcija "Iepazīsti Kaimiņus Zemgalē"

08-06-2020 0

Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldība Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldība Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas-Lietuvas pierobežas reģionā, veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus.

Akcijas video:

2020.gada objekti:

2020.gadā akcijas norises laiks - no 1.jūnija līdz 30.septembrim.

Visi objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas. Objektu saraksts atrodams mobilajā aplikācijā «Kaimini Zemgale», kuru var lejupielādēt Google Play vai App Store, un akcijas mājaslapā.

Drukātās akcijas kartes var saņemt Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu TIC, Iecavā tās ir brīvi pieejamas «Grāmatu mājā (uz kājas)» pie Iecavas kultūras nama un Iecavas Mūzikas un mākslas skolas un pašvaldības administrācijas 1.stāvā.

Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa pašbilde). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt iepriekš minētajos TIC, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam. Tos, kuriem patīk tehnoloģijas, aicinām izmantot  mobilo aplikāciju (lietošanas instrukcija).

 

Sīkāk par akcijas objektiem, pierobežas tūrisma piedāvājumu un aktuālitātēm var uzzināt Facebook lapā @kaiminizemgale.

Lapas informācija atjaunota:    11.06.2020