Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iepazīstam mežu daudzveidību

07.11.2018 0

Dzimtmisas pamatskolā šī gada tēma Ekoskolu programmā ir mežs, tāpēc mēs ar interesi iepazīstam dažādus izziņas avotus, kur varam vairāk uzzināt par mežu un dzīvi tajā.

Iepazīstam mežu daudzveidību
FOTO: no skolas albuma

30. oktobrī mūsu skolā viesojās Latvijas Ornitoloģijas biedrības (LOB) pārstāvji Lāsma Semerova un Agnis Bušs, kuri prezentēja filmu «Latvijas mežu daudzveidība». Mācību filma skolas auditorijai vienkāršā un atraktīvā veidā risina aktuālos ornitoloģijas un vides aizsardzības jautājumus. Filmā dažādu nozaru pētnieki izsaka savas domas par to, kas mežam nepieciešams, cik ilgi aug sūnas, kāpēc vajadzīgi ekoloģiskie koki un ko tad meži sevī var glabāt ilgu laiku.

Pēc filmas noskatīšanās tika uzdoti dažādi jautājumi par filmā redzēto un dzirdēto. Skolēni bija aktīvi un zinoši, par ko no LOB pārstāvjiem saņēma balvā žurnālu «Putni», uzlīmes un grāmatzīmes ar LOB aktuālo informāciju.

Viesi bija patīkami pārsteigti par mūsu skolēnu zināšanām un erudīciju, par ko saņēma uzslavu! Ieguvēji no redzētā un dzirdētā bijām visi.

Velga Ērgle
Dzimtmisas pamatskolas bioloģijas skolotāja
Lapas informācija atjaunota:    07.11.2018
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…