Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicina pieteikties izglītības programmai un kļūt par skolotāju

04.03.2019 0

Izglītības programma Iespējamā misija (IM) jau vairāk kā desmit gadus aicina mācīt un mācīties. Pieteikšanās līdz 11.martam šeit!

Programma piedāvā dalību prestižā un starptautiski atzītā mācību programmā, kas ļauj dažādu jomu profesionāļiem kļūt par prasmīgiem vadītājiem. Kvalitatīvas izglītības pamats ir prasmīgs skolotājs, lai skolēni ne vien apgūtu mācību priekšmetu zināšanas un prasmes, bet arī attīstītu savu potenciālu un prasmes mācīties mūža garumā. Šogad jo īpaši tiek aicināti pieteikties dabaszinātņu un valodu skolotāji, jo pēc šo priekšmetu skolotājiem ir vislielākais pieprasījums. Vjačeslavs Kaščejevs (video) aicina pieteikties un kļūt par skolotāju, kurš iedrošina skolēnus sasniegt vairāk.

Desmit gadu laikā ar IM atbalstu Latvijas skolās darbu uzsākuši vairāk kā 160 jaunie skolotāji. Ja vēlies uzzināt vairāk, noskaties sarunu ar IM skolotājiem par ieguvumiem un izaicinājumiem skolotāja darbā, par mācīšanās pieredzi un to, kā programmā pieredzētais un apgūtais šobrīd palīdz ikdienas darbā, ko katrs ir izvēlējies darīt. Lai kļūtu par dalībnieku, ir jāiztur četru kārtu atlase, kurā uz vienu vietu kandidē vidēji astoņi pretendenti. 

Dalība programmā ir tiem, kuri ir gatavi pagriezienam savā karjerā un vēlas pieņemt jaunus izaicinājumus! Tās ir praksē balstītas mācības un atbalsts tiem, kuri vēlas augt paši un ar savu darbu veidot Latvijas tagadni un nākotni. Dalībniekiem tiek nodrošināts individuāls atbalsts no kuratora, mentora un IM komandas, kas seko līdzi profesionālajai izaugsmei un mērķu sasniegšanai. Pēc programmas absolvēšanas tiek iegūtas tiesības strādāt par skolotāju ilgtermiņā. Uzzini vairāk par nosacījumiem, atlases procesu, seko mums Facebook un piesakies šeit.

Inese Saldābola
Iespējamās misijas absolvente un Partnerību vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    04.03.2019
TWITTER
Iecavas novads
05 jūn
No trešdienas, 10.jūnija, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.… https://t.co/SPGg7m4Iar