Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Lepojamies ar kameransambļu sasniegumiem!

25.03.2019 0

22. marta rītā trīs Iecavas Mūzikas un mākslas skolas kameransambļi devās tālā ceļā uz Nīcas Kultūras namu, lai piedalītos IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkursā.

Lepojamies ar kameransambļu sasniegumiem!
FOTO: no I. Rozentāles un A. Veisas albuma

Instrumentālo kameransambļu ar klavierēm kategorijā sacentās Anete Āboliņa (klavieres), Luīze Aleksandrova (flauta) un Roberts Putniņš (čells), pedagoģe - Ineta Rozentāle. Sveicam mūsu jaunāko kameransambli ar iegūto Atzinību!

Jaukto kameransambļu kategorijā uzstājās trio - Paula Čapase (flauta), Ance Krūze (kokle) un Beāte Pumpure (kokle). Meiteņu pedagoģes jau trešo gadu ir Ilvija Bensone un Alise Veisa. Priecājamies par trio iegūto 3. vietu!

Viendabīgo kameransambļu kategorijā Iecavu pārstāvēja pedagoga Gata Priekuļa vadītais ģitāristu ansamblis: Pauls Kauķis, Anete Kozlova, Markurss Gļibickis un Henrijs Pļaviņš. Lai arī šis ansamblis noslēdza garo konkursa dienu, tas netraucēja muzicēt patiesi un no sirds, iegūstot 1. vietu!

Alise Veisa
Lapas informācija atjaunota:    25.03.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 okt
Šī gada jūnijā Iecavas novada pašvaldība Dabas aizsardzības pārvaldei nosūtīja vēstuli par krauķu problēmu Iecavā.… https://t.co/9qNB6j7WIh