Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas vidusskolā izlaidums divām 9.klasēm

18.06.2019 0

Sestdien, 15.jūnijā, Iecavas vidusskolā tika sveikti 9.klases absolventi. Dokumentu par pamatizglītības apguvi šajā mācību gadā saņēmuši 54 jaunieši.

Iecavas vidusskolā izlaidums divām 9.klasēm
FOTO: Rolands Linejs

9.a klases audzinātāja Sanita Kozlova atklāj, ka jaunieši ir daudzpusīgi un katrs skolēns ar kaut ko nodarbojas – vai tas būtu sports, mūzika vai dejošana.

Klases vidējā atzīme pirmajā semestrī bijusi nedaudz virs 7 ballēm, taču pedagoģe mudinājusi skolēnus atcerēties, ka ne vienmēr noteicošais ir atzīmes skolā – svarīgi ir tas, kas paliek galvā.

Viena no klases talantīgākajām skolniecēm ir Estere Stepanoviča–Monkeviča, kuras vidējais vērtējums ir 9,28 balles. Viņa iešanu uz skolu un mācīšanos uzskata par hobiju, un tas arī palīdzot gūt labas sekmes. Estere piedalās ārpusskolas aktivitātēs, dejo tautas deju kolektīvā “Jezga”.

Labus rezultātus olimpiādēs, skatēs, sacensībās ir sasnieguši arī Viktorija Asejeva, Katrīna Hermanoviča–Ermanoviča, Viktorijai Seņko, Rēzija Meļķe, Pauls Kauķis un Ieva Žeikare.

Sanita Kozlova norāda, ka klases skolēni daudz runājot par dzīvi un tās vērtībām. Arī jaunieši, raksturojot savu skolotāju, min, ka ar viņu var runāt pilnīgi par visu.

 

9. c klase ir Solveigas Linejas pirmā audzināmā klase, lai gan bērnus skolotāja pazīst jau no 1. klases, jo vadījusi šīs klases deju kolektīvu.

«Klase vienmēr ir bijusi liela un skaļa, kopā 29 skolēni. Jaunieši ir ļoti draudzīgi, labestīgi un apveltīti ar labu humoru,» secina skolotāja. «Esam pavadījuši kopā skaistus gadus, esam strīdējušies, centušies katrs pierādīt savu patiesību, daudz smējušies. Esam bijuši kopā Deju svētkos, klases pasākumos, ekskursijās.»

Kā jau katrā klasē, arī šajā ir skolēni ar dažādām sekmēm un interesēm, vienam veicas matemātika, citam valodas. Audzinātāja ir ļoti gandarīta, ka visi skolēni pabeiguši 9. klasi un kopā varējuši piedzīvot skaisto mirkli – izlaidumu.

«Liels paldies vecākiem par atbalstu, sapratni un ļoti jaukajiem bērniem. Novēlu, lai jaunieši ir veseli, atrod nodarbi, kas viņus interesē, lai viņiem vienmēr apkārt ir cilvēki, kas viņus mīl. Lai visiem skaisti Līgo svētki, silta un saulaina vasara, un uz tikšanos septembrī!» tā S. Lineja.

Skolēnu uzņemšana Iecavas vidusskolas 10.klasē notiks 19.jūnijā plkst. 9, bet papilduzņemšana - 19.augustā.

Lapas informācija atjaunota:    18.06.2019
TWITTER
Iecavas novads
03 jūn
Katra mācību gada beigās pašvaldība sveic izglītības jomas laureātus. Šogad, valstī spēkā esošo ierobežojumu dēļ, s… https://t.co/kyiMUHIPWv