Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Zibakcijā popularizē deju

30.08.2019 0

Ceturtdien, 29. augustā, Iecavas centra un veikala «Top!» apmeklētājus uz mirkli ar mūziku un stepa dejām pārsteidza Iecavas Mūzikas un mākslas skolas dejotāji un viņu pedagogs Māris Pūris. Zibakcijas mērķis bija radīt interesi par skolas piedāvāto programmu «Dejas pamati» un piesaistīt tai jaunus audzēkņus.

Zibakcijā popularizē deju
FOTO: A. Kļaveniece

«Esam šeit, lai popularizētu stepu. Varbūt dīvaini izklausās, bet vairākkārt ir bijis tā, ka iecavnieki par stepa nodarbībām uzzina pie manis Rīgā un brīnās, ka Iecavā to apgūstam jau piecus gadus,» par ieceri rīkot zibakciju pastāstīja Māris Pūris.

Pedagogam esot iecere Latvijā izveidot mūziklu teātri, un Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi esot potenciālie šī teātra aktieri un dalībnieki. Vairāki viņa kādreizējie skolēni veidojot veiksmīgu mūziklu aktieru karjeru ārzemēs, tāpēc pedagogs retoriski vaicā: «Kāpēc mums mūsu talanti jāatdod ārvalstīm, ja varam tos likt lietā šeit? Bērni un laba izglītība ir mūsu nafta un zelts, tādēļ nedrīkstam šīs bagātības izniekot.»

Iecavas Mūzikas un mākslas skolas profesionālās ievirzes programmā «Dejas pamati» audzēkņi no 9 gadu vecuma apgūst stepa dejas, sporta dejas, klasisko deju, mūzikas un dejas teoriju, ritmiku, improvizāciju un mūsdienu deju. Piebiedrojies!

 

Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    30.08.2019
TWITTER
Iecavas novads
25 sep
Vakar notika konkursa @EnefLatvija apbalvošana. Nominācijā «Energoefektīvākā vienģimenes ēka Latvijā 2020» 2. viet… https://t.co/REyC0j7Ki2