Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Atvērta jauna bērnudārza grupa

28.10.2019 0

Šomēnes darbu sākusi jauna pirmsskolas izglītības iestādes (PII) «Dartija» grupa «Spārītes». Tā iekārtota Iecavas pamatskolas bijušā internāta ēkā, blakus grupai «Mārītes», kas minētajā ēkā darbojas kopš 2018. gada.

Atvērta jauna bērnudārza grupa
FOTO: Diāna Goldmane

«Spārītēs» pašlaik izglītojas 11 audzēkņi vecumā no diviem līdz trim gadiem, bet grupas ietilpība paredz vietu 15 izglītojamiem. 28. oktobrī jaunās telpas devās apskatīt Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, pašvaldības administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs, izpilddirektora vietnieks Normunds Vāvers, Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja un izglītības speciāliste Sanita Reinsone. Jaunās grupiņas audzēkņi ciemiņiem bija sagatavojuši muzikālu priekšnesumu.

PII «Dartija» vadītāja Irīna Freimane skaidroja, ka telpas ir pielāgotas bērnu vajadzībām, ir iegādāts atbilstošs inventārs, iekārtota atsevišķa telpa sporta un mūzikas nodarbībām; ir notikušas divas sapulces ar jauno audzēkņu vecākiem. «Šīs grupas izveide bija kārtējais izaicinājums, taču tieši izaicinājumi ir tie, kas virza mūs uz priekšu. Prieks, ka ar Iecavas pamatskolu ir izveidojusies laba sadarbība, jo sākums vienmēr ir grūts. It īpaši svešā vietā,» atzina I.Freimane.

«Ir labi, ka var rast šādus pagaidu risinājumus, jo šī brīža statistika rāda, ka novadā bērnu skaits pieaug. Ir tikai oktobris, bet pie mums jau ir reģistrēts 81 jaundzimušais. Pagājušajā gadā šāds skaits bija 12 mēnešos,» atklāja A.Mačeks, piebilstot, ka ir prieks par katru bērnu, kas piedzimst un izglītojas Iecavas novadā.

Izglītības nodaļas vadītāja informē, ka tagad visiem bērniem, kuriem šī mācību gada sākumā pašvaldība nevarēja nodrošināt vietu kādā no novada pirmsskolas izglītības iestādēm, vieta ir atrasta.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    28.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…