Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas skolas atbilst kritērijiem

21.12.2019 0

Jautājums par skolu tīkla sakārtošanu ir viena no aktualitātēm mūsu valstī. Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir sagatavojusi informatīvu ziņojumu «Par skolu tīkla sakārtošanu», kurā tiek runāts par kritērijiem skolu tīkla modeļa izveidei (teritoriālais iedalījums, kvantitatīvie kritēriji un kvalitatīvie kritēriji).

Iecavas skolas atbilst kritērijiem

Ir izstrādāts interaktīvs rīks, kurā var redzēt izglītības iestāžu pārklājuma kartējumu un skolu tīkla analīzi, ņemot vērā pašreizējo normatīvo regulējumu un skolu tīkla sakārtošanai noteiktos kritērijus. To var apskatīt šeit.

Iecavas novadā ir domāts par optimālu un daudzveidīgu izglītības iestāžu piedāvājumu. Iecavas pamatskolā skolēnu skaits un minimālais skolēnu skaits atbilst IZM informatīvā ziņojuma kvantitatīvajiem nosacījumiem. Iecavas vidusskola atbilst Ministru kabineta noteikumu Nr. 583 kvantitatīvajiem nosacījumiem. Valsts centralizētajos eksāmenos skolas vidējais rezultāts ir 55,97%. Par vidusskolas atbilstību kvalitatīvajiem rādītājiem liecina arī šogad saņemtā Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga balva par 1. vietu Dabas zinību nominācijā lauku vidusskolu grupā.

Vija Ieleja
Iecavas novada pašvaldības administrācijas Izglītības nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    21.12.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 mai
Biļetes var iegādāties Iecavas kultūras nama kasē! https://t.co/NwXmrwCfdT