Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Prātotāji no Iecavas vidusskolas sacentīsies reģiona pusfinālā

28.01.2020 0

Ceturtdien, 30. janvārī, zinošākie Bauskas reģiona 6.-8. klašu skolēni sacentīsies par uzvaru konkursa “Gribu būt mobils” pusfinālā.

Bauskas reģiona pusfināla cīņā Ogrē piedalīsies komandas:

Knabis club

Jaunogres vidusskola

"Latvietes"

Ogres sākumskola

Uldoniņi

Ogres sākumskola

Smurfi

Lielvārdes pamatskola

Kurmji

Lielvārdes pamatskola

Spīdolēni

Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija

Prātotāji

Iecavas vidusskola

DINAMĪTS

Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola

Superboys

Ikšķiles novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāde Tīnūžu sākumskola

Brašie sestie

Madlienas vidusskola

 

“Gribu būt mobils” pusfināla dalībniekus sagaida testi par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes organizācijas jautājumiem. Skolēniem jāizstrādā un jārealizē arī mājas darbs. Šī mācību gada konkursa mājas darba tēma ir  “Ir labi būt labam”. Komandai jāizveido savā skolā vai citā sabiedriskā vietā kampaņa vai pasākums par satiksmes dalībnieku savstarpējo kultūru un cieņu, par pamatu ņemot gājējus, velosipēdu un mopēdu vadītājus.

No 16. janvāra līdz 6. februārim Latvijā norisinās CSDD konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli, kuros piedalās katra reģiona 10 labākās komandas. Tas būs konkursa 2.posms. Pirmajā, neklātienes, posmā savas zināšanas un prasmes pārbaudīja turpat 500 jauniešu komandas no visiem Latvijas novadiem.

Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņem galveno balvu – izglītojošu ceļojumu 2000 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems dāvanu karti ceļojumam, bet pārējos konkursa fināla kārtas dalībniekus gaida stilīgas balvas.

Konkursu rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija. Projekta finansējumu nodrošina maksājumi no OCTA līdzekļiem, kurus ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai biedrības "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs" kontā ieskaita apdrošināšanas sabiedrības.

Lapas informācija atjaunota:    27.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
03 apr
Lai veicinātu attālināto mācību pieejamību, kvalitatīva satura apgūšanu un sniegtu lielāku atbalstu vecākiem, īpaši… https://t.co/o1YEjGowfJ