Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Skolas vērtību sardzē

18.02.2020 0

Iecavas pamatskolā darbojas skolēnu dome, kuras pārstāvji, 7.–9. klašu aktīvākie skolēni, cenšas padarīt skolas dzīvi interesantāku un panākt, lai jebkurš skolēns skolā justos tikpat labi kā mājās.

Skolas vērtību sardzē
FOTO: no skolas albuma

Lai īstenotu šos mācību gada sākumā nospraustos mērķus, skolas skolēnu domes pārstāvji 13. februāra pēcpusdienā organizēja pasākumu «Skolas superpuika un supermeitene». Veicot dažādus uzdevumus, tika noskaidrots, kuri skolēni ir tiesīgi saņemt šo godpilno titulu.

Skolēniem bija jāveic dažādi pārbaudījumi: jāpin meitenēm bizes, jāsagatavo sviestmaize, jāiesit naglas dēlī, jānosauc riekstu šķirnes, jāatpazīst tautasdziesmas pēc melodijas, jāsasien kaklasaite, jāpiešuj poga un jāveic uzdevums lasīšanā.

15 pretendentu konkurencē skolas «Superpuikas» titulu ieguva 9.b klases skolnieks Normunds Sūna, bet «Supermeitenes» titulu - 9.b klases skolniece Lauma Briede. Tikai viens punkts no godpilnā nosaukuma iegūšanas šķīra Keitiju Gulbi (9.a) un Dānielu Kļavinski (7.a).

Skolēnu domes vārdā pateicos visiem skolēniem, kas nebaidījās piedalīties konkursā, skolotājai Gerdai Godainei un Ermīnam Novickim par muzikālo noformējumu, skolotājai Ivetai Putniņai un pulciņa “Radošās prasmes” dalībniekiem par balvu izgatavošanu visiem pretendentiem, skolotājai Aijai Dementjevai un floristikas pulciņa dalībniekiem par foto stūrīša noformējumu, skolotājiem–vērtētājiem, skolotājiem–nomināciju noteicējiem un visiem, kas iesaistījās pasākuma organizēšanā, bet vislielākais paldies skolotājai Ievai Plēsumai par mūsu idejas realizēšanu dzīvē!

Melānija Barovska
Iecavas pamatskolas skolēnu domes priekšsēdētāja
Lapas informācija atjaunota:    18.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
07 apr
Ārkārtējās situācijas laikā pašvaldība piegādās pārtikas pakas maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem… https://t.co/FL2HPHwjiF