Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Popielā iesaistās visi

27.02.2020 0

Šī gada Popiela Zālītes speciālajā pamatskolā iepriecināja ar 16 krāšņiem, labi sagatavotiem un atraktīviem priekšnesumiem. Uz skatuves kāpa gan sākumskolas, gan lielās skolas mākslinieki.

Popielā iesaistās visi
FOTO: no skolas albuma

Visus patīkami pārsteidza 5.c klases Endijs Rainers Biters, kurš Alan Walker dziesmu „Faded” nevis atdarināja, bet nodziedāja pats! Arī profesionālās klases audzēknis Rustams Jasutis nodziedāja Ghostemane dziesmu.

Žūrijas komisijai nebija viegli vienoties par vietu sadalījumu, bet 1. vieta vienbalsīgi tika piešķirta Edgaram Plukasam un pavadošajiem izpildītājiem Dinam Andriekum, Kristiānam Peipiņam un Artim Sviklim, kuri izpildīja grupas Kiss dziesmu „I was Made For Lovin You”.

2. vieta Līgai Celkārtai un pavadošajām grupas meitenēm Santai Graumanei, Kitijai Kanapeckai, Alisei Riekstiņai.

3. vietā ierindojās Katrīna Līna Voika ar savu grupu - Jāni Ruslanu Taraņenko, Katrīnu Andrejevu, Samantu Lasmani un Daci Korali. Viņi atdarināja grupas Nando dziesmu „Fizikas skolotājs”.

Skatītāju Simpātiju balvu saņēma grupas „Baltie lāči” dziesma „Pār Baikāla drūmajām stepēm”, kuru izpildīja Reinis Kalniņš ar saviem klasesbiedriem Endiju Zurovski, Pēteri Mītinu, Reini Seju un Vairi Vidovski.

Ar skaļiem aplausiem un ovācijām uz skatuves tika sveikts pēdējais priekšnesums, kurā tika iesaistīti visi dalībnieki un arī skolotājas.

Paldies visiem pedagogiem, īpaši mūzikas skolotājai Guntai Rumševičai un Maritai Bidzānei, kā arī klašu audzinātājām, tērpu sagatavotājiem, meikapa veidotājiem un skatītājiem!

Aija Sietiņa
Lapas informācija atjaunota:    27.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn