Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Projektu nedēļā iepazīst profesijas

27.02.2020 0

27. februārī astoņi Iecavas pamatskolas 3.b klases audzēkņi viesojās Iecavas novada pašvaldības administrācijā. Projektu nedēļas ietvaros skolēni iepazina profesijas.

Projektu nedēļā iepazīst profesijas
FOTO: Diāna Goldmane

Iecavas novada domes priekšsēdētāja Aivara Mačeka pavadībā bērni ielūkojās pašvaldības administrācijas darbinieku un domes priekšsēdētāja ikdienā, uzzināja, kur tiek rakstīti projekti, kur vairākas reizes mēnesī pulcējas un svarīgus lēmumus pieņem novada domes deputāti, kur top pašvaldības laikraksts «Iecavas Ziņas», kur ikdienā iedzīvotāji var saņemt palīdzību dažādu jautājumu risināšanai un kur bērni saņem savu pirmo dokumentu – dzimšanas apliecību.

«Bērniem intereses ir mainīgas – vienu brīdi tā ir pavāra profesija, citu brīdi jau bērnudārza audzinātāja,» stāsta Iecavas pamatskolas 3.b klases audzinātāja Ginta Kopeika. «Līdz šim bērni ir veidojuši kolāžas par dažādām profesijām un par to, kas paši vēlētos kļūt, taču ir vērtīgi klātienē apskatīt un uzzināt, kādi speciālisti strādā Iecavas novada pašvaldībā.»

Viesošanās beigās skolnieces Arita, Kitija un Adriana atklāja, ka bija interesanti aplūkot, cik daudz cilvēku un dažādu profesiju pārstāvju strādā administrācijā. Tāpat lielu sajūsmu bērnos raisīja zāle, kur notiek dažādas sanāksmes, komiteju un domes sēdes. Noslēgumā Iecavas novada domes priekšsēdētājs skolēniem atgādināja, ka, lai nākotnē varētu strādāt labu darbu, ir jābūt apzinīgiem, cītīgi jāmācās un jālasa daudz grāmatu.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    27.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
07 apr
Ārkārtējās situācijas laikā pašvaldība piegādās pārtikas pakas maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem… https://t.co/FL2HPHwjiF