Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas vidusskolā - 31 absolvents

30.06.2020 0

27. jūnijā skolas beigu pasākumu svinēja Iecavas vidusskolas absolventi: 12.a klase kopā ar audzināju matemātikas skolotāju Margitu Buņķi, kā arī 12.b klase ar savu audzinātāju - latviešu valodas un literatūras skolotāju Daci Greižu.

Iecavas vidusskolā - 31 absolvents
FOTO: Anna Ildze Zaķe

«Lielākā daļa no klases 15 skolēniem aktīvi nodarbojas ar sportu, pārstāv Iecavu un Latviju sacensībās vieglatlētikā, futbolā, hokejā un galda tenisā,» par 12.a klasi stāsta skolotāja Margita Buņķe. «Vairāki skolēni mācās attīstīt savus talantus arī ārpus skolas, pašmācības ceļā apguvuši muzicēšanu un fotografēšanu. Talanti slīpēti Skolēnu domē, Iecavas kultūras nama jauniešu teātrī «Artis», folkloras kopā «Tarkšķi», avīzē «Skolas Diena», skolēnu mācību uzņēmumā (SMU), kā arī sporta zālē.»

Skolotājai Dacei Greižai 12.b klase ir pēdējā audzināmā klase: «Apmēram puse no 16 skolēniem ir kopā ar mani no 5. klases. Lai arī mēs pārstāvam stipri atšķirīgas paaudzes, esam pratuši sadarboties. Kā vienmēr – manā klasē mācās lieliski jaunieši, kam pietiekami daudz ir gan darbu, gan nedarbu. Bet galvenais – uz viņiem var paļauties, jo ar viņu sirdsapziņu viss ir kārtībā.» Klases audzinātāja lepojas ne tikai ar savu skolēnu panākumiem mācībās un olimpiādēs, bet arī ar viņu daudzpusību.

Vairāki skolēni no abām 12. klasēm mācību centrā «Buts» apguvuši profesionālās pilnveides programmas «Datortehnikas diagnostika, remonts un programmu instalēšana» un  «Fotografēšana un fotogrāfiju digitālā apstrāde».

Plašāk - laikraksta ''Iecavas Ziņas'' 3. jūlija numurā.

 

Fotogalerija:
Renāte Estere Liepiņa
Lapas informācija atjaunota:    30.06.2020