Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Sejas maskas jālieto arī skolēnu autobusos

05.10.2020 0

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, laika posmā no 7. oktobra līdz 6. novembrim skolēnu autobusos bērniem vecumā no 13 gadiem obligāti jālieto sejas maskas.

Sejas maskas jālieto arī skolēnu autobusos
Noteikti divi izņēmumi: 
 
1. ņemot vērā, ka maziem bērniem nav iemaņu pareizai sejas maskas lietošanai, kā arī to, ka bērnu vidū Covid-19 izplatībai ir mazāk risku, aizsegu varēs nelietot bērni līdz 13 gadu vecumam;
 
2. ja pasažierim ir acīmredzami kustību traucējumi vai psihiskās veselības traucējumi, kuru rezultātā personai trūkst spēju vai iemaņu mutes un deguna aizsega lietošanai, tā lietošana nav jāpieprasa un personai ir jāļauj uzturēties transportlīdzeklī.
 
Atgādinām, ka skolēnu autobusos netiek pārvadāti pieaugušie, izņemot izglītības iestāžu apstiprinātās personas, kas pavada bērnus līdz izglītības iestādei.
 
Tāpat autobusos netiek uzņemti izglītojamie, kas vēlas no Iecavas centra nokļūt Iecavas izglītības iestādēs.
Izglītības nodaļa
Lapas informācija atjaunota:    05.10.2020
TWITTER
Iecavas novads
28 okt
⭐️Lai iemirdzas jaunas zvaigznes! Konkurss jauniešiem «Iecavas novada Gada jaunietis» atgriežas. ⭐️Vairāk lasi… https://t.co/Hy2ykAKWOm