Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Mācību gads sācies arī Iecavas Mūzikas un mākslas skolā

07.09.2021 0

Pirmdien, 6. septembrī, pirmā skolas diena bija tiem bērniem, kuri uzsāk mācību gaitas Iecavas Mūzikas un mākslas skolā (IMMS).

Mācību gads sācies arī Iecavas Mūzikas un mākslas skolā
FOTO: Beata Logina

Svinīgajā pasākumā pie skolas Grāfa laukumā 1 pedagogus, audzēkņus un viņu vecākus uzrunāja iestādes direktora pienākumu izpildītāja Sigita Lazberga un Iecavas novada pašvaldības administrācijas Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja. Sarīkojumu kuplināja skolotāju un deju programmas izglītojamo priekšnesumi.

“Šodien ir svētki, bet tālāk jūs gaida nopietns darbs katrā no jomām, kuru esat izvēlējušies. Ceru, ka šovasar no saules esat sasmēlušies tik daudz enerģijas, lai visas ziemas garumā tā palīdzētu jums izpausties radošajā darbībā: mākslā, mūzikā vai dejā,“ sacīja Vija Ieleja. “Katrs laiks nāk ar saviem izaicinājumiem. Šis gads atšķiras no citiem ar to, ka sākam strādāt jaunajā – apvienotajā – Bauskas novadā. Tomēr atcerieties, ka visi tiekat gaidīti savā – Iecavas Mūzikas un mākslas – skolā. Tā ir jūsu skola!

Visiem iestādes darbiniekiem, skolēniem un vecākiem vēlu veselību. Pagājušajā mācību gadā attālinātās mācības tomēr bija liels izaicinājums. Jācer, ka būsiet laimīgi apgūt mācību programmu klātienē. Lai izdodas piepildīt iecerēto!’’

Arī S. Lazberga aicināja vecākus atbalstīt bērnu izvēli interešu izglītībā un palīdzēt piepildīt viņu sapņus. Katrs jaunais audzēknis dāvanā saņēma mācībām noderīgus piederumus. Pēc svinīgā pasākuma skolēni kopā ar vecākiem devās uz klašu telpām, lai svarīgāko par mācību gaitu uzsākšanu individuāli pārrunātu ar izvēlētās specialitātes skolotāju.

2021./2022. mācību gadā IMMS izglītosies 156 skolēni mūzikā, vizuāli plastiskajā mākslā un deju pamatu programmā. Ja kāds tikai tagad ir nolēmis pievienoties IMMS izglītojamo skaitam un nav vēl paspējis pieteikties, par papilduzņemšanas jautājumiem var interesēties, zvanot pa tālr. 63942469.

Šis mācību gads profesionālās ievirzes izglītības iestādei sācies ar jauna vadītāja meklējumiem, jo līdzšinējā direktore Zane Andžāne amatā strādāja līdz 31. augustam. Pieteikumu konkursam amata pretendenti aicināti iesniegt līdz 15. septembrim.

Fotogalerija:
Beata Logina
Iecavas novada pašvaldības administrācijas Komunikācijas nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    07.09.2021