Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Pie “Dartijas” atkal plīvo Zaļais karogs

04.10.2021 0

Pirmsskolas izglītības iestāde (PII) “Dartija” jau divpadsmito gadu realizē starptautisko Ekoskolu programmu, kas ir viens no visaptverošākajiem un arī populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. 1. oktobrī pie iestādes svinīgi tika pacelts Zaļais karogs - Ekoskolu programmas simbols.

Pie “Dartijas” atkal plīvo Zaļais karogs
FOTO: no PII "Dartija" albuma

Tomēr ekoskola ir kas daudz vairāk par vides pārvaldību mācību iestādē. Tā ir programma, kas veicina izpratni par ilgtspējīgu attīstību mācībās, gan arī konkrētu rīcību mācību iestādē un tās apkārtnē. Programma stimulē bērnu iesaisti un aktīvu līdzdalību vides aizsardzības pasākumu ieviešanā.

Katru gadu iepazīstam kādu no vides tēmām un iesaistām vietējo kopienu dažādās aktivitātēs. Visi kopā pagājušajā mācību gadā esam savākuši un nodevuši 3600 kilogramus makulatūras un 120 kilogramus bateriju otrreizējai pārstrādei.

Paldies mūsu atbalstītājiem!

Cerot uz turpmāku sadarbību, PII “Dartija” vadītāja Irīna Freimane

 

Uzziņai
Zaļais Karogs ir Ekoskolu programmas simbols. Tas tiek piešķirts skolām, kuras ir parādījušas vislabāko sniegumu, ieviešot Ekoskolu programmas prasības. Tā ir atzīta un prestiža vides kvalitātes zīme, ar ko lepojas skolas visā pasaulē.

Lapas informācija atjaunota:    04.10.2021