Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Vidusskolā iezvana mācību gada beigas

13.05.2022 0

Simboliskais pēdējais zvans 13. maijā izskanēja Iecavas vidusskolas 12. klašu skolēniem un audzinātājām - Solveigai Linejai un Sanitai Kozlovai.

Vidusskolā iezvana mācību gada beigas
FOTO: Dace Riekstiņa

Pēdējā skolas dienā pirms eksāmenu laika absolventus ar uzrunu sveica skolas direktors Kārlis Kravis.

Pārsteigumu absolventiem šajā dienā sagādāja 11. klašu skolēni, izdekorējot beidzēju mācību kabinetus un sagatavojot radošus, sportiskus un ar mācībām saistītus uzdevumus nozīmīgās skolas vietās. Absolventi veica eksperimentu ķīmijas kabinetā, meklēja grāmatas bibliotēkā, pārbaudīja iegūtās zināšanas fizikā un bioloģijā, kā arī veica citus uzdevumus. 

 

Pirms došanās uz pēdējo mācību stundu 12. klašu skolēnus sagaidīja pēdējais pārbaudījums “Vai esi gudrāks par pirmklasnieku?”. Uzdevumu, kurā bija jāatbild uz 10 vienkāršiem jautājumiem, bija sagatavojuši paši mazākie skolēni un viņu audzinātājas. Pirmklasnieki, zvanot zvaniņus, sveica 12. klašu skolēnus un pavadīja uz pēdējo mācību stundu.

 

 

Tradicionāli arī 12. klašu skolēni šajā dienā pārsteidza savas klases audzinātājas. Skolēni bija izdekorējuši audzinātāju dzīves vietas un parūpējušies par skolotājas nogādāšanu uz skolu.

 

Agate Mediņa
Iecavas vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā
Lapas informācija atjaunota:    13.05.2022