Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Izskanējis izlaidums Zālītes speciālajā pamatskolā

06.06.2022 0

Dzīve kā grāmata... “Svinēsim šodien absolventu sarakstīto grāmatu atvēršanas svētkus!” – ar šiem vārdiem skolas direktore Aija Spriņķe uzrunāja šī gada absolventus un visus klātesošos.

Izskanējis izlaidums Zālītes speciālajā pamatskolā
FOTO: L. Gedertsone

Pasākuma vadītāja direktores vietniece Aija Sietiņa atsauca atmiņā pirmos skolas gadus, sveica Katrīnu Līnu Voiku ar Valsts valodas aģentūras grāmatu “Mans grāmatplaukta stāsts”, kurā ir publicēts viņas sarakstītais stāsts.

Īpaša nodaļa vairāku absolventu dzīves grāmatās bija atmiņas par pavadīto laiku deju kolektīvā “Asniņi”. Tika dejots XI skolēnu dziesmu un deju svētkos, “Nāc līdzās!” laureātu godā, uz koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves Liepājā, Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē, VEF kultūras pilī un dažādos speciālo skolu konkursos, koncertos. Aplausus saņēma deju skolotāja Aija Krolle un paši dejotāji – Daņilka, Krista un Linards, kā arī visi pedagogi, kuri dejotājus ir posuši un pavadījuši uz skatuves un tālajos braucienos.

Samanta, Reinis, Endijs un Pēteris savās dzīves grāmatās ierakstījušies ar atraktivitāti, patiesu prieku par uzstāšanos dažādos speciālo skolu koncertos Bērzupē, Koknesē, Pelčos,u.c.

Pēteris tika cildināts kā skolas lielākais lasītājs, kurš abonē un lasa žurnālu “Ilustrētā zinātne”, ļoti labi pārzina datorus un labi rēķina. Aplausus un pateicības rakstu saņēma arī Pētera mamma – “Drostalu” saimniece, kura Zālītes speciālās pamatskolas skolēnus bieži ir laipni uzņēmusi ciemos.

Pateicības rakstus par apzinīgu, godprātīgu pienākumu pildīšanu, atsaucību papildus pienākumu veikšanā saņēma gan klašu audzinātāji, gan tehniskie darbinieki.

Nobeigumā skolas direktore atgādināja, ka vislabākā grāmata ir sirds grāmata. Tāda ir katram, taču jājautā – cik daudzi to māk lasīt?

Katram būtu jāatceras šīs grāmatas pirmajā lappusē rakstītie vārdi:

“Rūpējies par savām domām! Kā tu domāsi, tāds būsi!

Rūpējies par saviem darbiem! Kā tu rīkosies, tāds tu būsi!

Rūpējies par savām jūtām! Kā tu mīlēsi, tāds tu būsi!”

Aija Sietiņa
Lapas informācija atjaunota:    06.06.2022