Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Zemes stundu aicina pavadīt aktīvi

14.03.2019 0

Aktualizējoties dabas aizsardzības jautājumiem, ik uz soļa dzirdam par plastmasas maisiņu patēriņa samazināšanu, bezatkritumu dzīvošanu un pārvietošanos ar kājām vai sabiedrisko transportu. Mēs, Iecavas Jauniešu centrs, aicinām atbalstīt Pasaules Dabas Fonda rīkoto akciju Zemes stunda. Pasaulē tā norisināsies jau 12. reizi, pie mums Iecavā - jau trešo gadu pēc kārtas.

Zemes stundu aicina pavadīt aktīvi

Par Zemes stundu dzirdi pirmo reizi?

Šogad Zemes stunda norisināsies 30. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30. Šajā laikā ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Ko darīt, kad gaisma izslēgta?

Aicinām šo laiku pavadīt patīkami un aktīvi draugu vai ģimenes kompānijā un apmeklēt Zemes stundas spēli, kur būs nepieciešama atjautība, nedaudz zināšanu un ass prāts.

Pasākumā var piedalīties jebkurš Iecavas novada iedzīvotājs vai viesis. Dalība pasākumā ir bez maksas. Šogad pasākuma dalībnieki tiks izdalīti divās grupās - draugu (jauktās jauniešu / pieaugušo) komandās (2-3 dalībnieki) un ģimenes komandās (2-5 dalībnieki).

Draugu komandas nosacījums - dalībnieku vecums vismaz 13 gadi (jauniešiem līdz 18 gadiem līdzi jāņem parakstīta vecāku atļauja). Ģimenes komandas nosacījums – vismaz viens pieaugušais un vismaz viens bērns ne vecāks par 13 gadiem.

Pasākuma norises laiks un vieta – 30. marta vakarā no plkst. 19.00 līdz 22.00 pie Iecavas Jauniešu centra, Grāfa laukumā 1.

Pēc spēles dalībnieki varēs cienāties ar tēju, dalīties piedzīvojumos un piedalīties diskusijās.

Reģistrējies pasākumam:

1. Izveido savu komandu draugu vai ģimenes grupā;
2. reģistrējies:
- sūtot pieteikumu uz e-pastu jauniesu.centrs@iecava.lv. Pieteikumā jānorāda komandas dalībnieku vārdi, uzvārdi, komandas nosaukums, dalībnieku vecums, kontakttālrunis;
- rakstot mums vēstuli facebook.com/iecavasjauniesucentrs;
- ierodoties Grāfa laukumā 1, Iecavā, 3. stāvā, Iecavas Jauniešu centrā;
- zvanot pa telefonu 266 818 79 (Ilze)
-pasākuma dienā pirms starta no plkst. 19.00 -19.15.

Plašāk par nosacījumiem lasi sacensību nolikumā.

Tiekamies Zemes stundā!

Pasākuma publicitātes nodrošināšanai pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti un/vai filmēti, un audiovizuālais materiāls var tikt ievietots Iecavas novada mājaslapā un sociālajos tīklos.

#zemesstunda #IecavasJauniešuCentrs

Ilze Skapsta
Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    14.03.2019
TWITTER
Iecavas novads
05 jūn
No trešdienas, 10.jūnija, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.… https://t.co/SPGg7m4Iar