Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Skolas aktīvi izmanto iespēju sadarboties ar Jauniešu centru

16.04.2019 0

Šajā mācību gadā, kas lēnām tuvojas izskaņai, novada skolas aktīvi ir izmantojušas iespēju sadarboties ar Iecavas Jauniešu centru (IJC) - centra darbinieki ir aicināti uz klases stundām, skolēni un pedagogi ir nākuši ciemos. 

Skolas aktīvi izmanto iespēju sadarboties ar Jauniešu centru
FOTO: No Iecavas Jauniešu centra albuma

Sadarbības formas ir dažādas:

  • Informatīvas: jaunākajām klasēm tiek stāstīts par iespējām Jauniešu centrā, vecākām - par iespējām pilnveidot sevi dažādos jaunatnes projektos un konkursos;
  • Izzinošas: izmantojot neformālās jeb pieredzes izglītības metodes, jaunieši saprotamā veidā aptver dažādus tematus;
  • Komandas saliedēšanas: lai uzlabotu sadarbību un komunikāciju, balstoties uz neformālās izglītības metodēm, tiek organizētas dažādas aktivitātes.

8. aprīlī jaunatnes lietu speciāliste Sandra Upelniece viesojās Iecavas vidusskolā pie 8.a klases, kur ar jauniešiem apsprieda tēmu «Absolventi».

12. aprīlī IJC viesojās Iecavas vidusskolas 11.b klase ar audzinātāju Daci Greižu. Sarunas laikā jaunieši guva vispusīgu ieskatu par IJC darbības jomām un piedāvātajām iespējām pilnveidoties. IJC vadītāja Ilze Usāne iedrošināja jauniešus būt sabiedriski aktīviem un piedāvāja atbalstu ideju realizēšanā.

Projektu nedēļas ietvaros 15. aprīlī uz aktīvu darbošanos bija ieradušies Iecavas internātpamatskolas 5. klašu skolēni, lai neformālā vidē labāk izprastu tēmu «Cieņpilnas attiecības».

Gribi gūt jaunu pieredzi vai uzzināt par savām iespējām? Uzaicini savu klasi atnākt ciemos uz IJC vai arī nāc uz individuālu sarunu!

Uz tikšanos!

Sandra Upelniece
Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    16.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
21 sep
Palīdzi apkopot ierosinājumus turpmākajai kultūras dzīves organizēšanai – atvēli 5 minūtes sava laika un aizpildi a… https://t.co/E9D01yCjIu