Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Piesakies «Vasaras raibumiem 2019»! (papildināts ar nolikumu)

06.06.2019 0

12. jūnijā plkst. 8.00 tiks atvērta reģistrācija bērnu gaidītākajam notikumam – vasaras tematiskajai nedēļai «VASARAS RAIBUMI. Rada 2019»!

 

NOLIKUMS - šeit.

Šī tematiskā vasaras nedēļa tiek organizēta bērniem, kuriem patīk radīt visu «no nekā». Radīt prieku, smaidus un pārmaiņas. Mazliet radošuma, kustības, daudz sadarbības, darba gan grupās, gan individuāli un pieredzes izglītības – mācīties pašiem no sava piedzīvotā un izvērtēt savus ieguvumus.

Jau ceturto gadu, turpinot tradīcijas, uz aktīvu darbošanos Iecavas novadā aicinām bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem. Lai pieteiktos vasaras tematiskajām nedēļām, bērnam un vismaz vienam no vecākiem (vai personai, kuras aizbildniecībā ir bērns) jābūt deklarētam Iecavas novadā vismaz vienu gadu.

Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās, TIKAI izmantojot elektronisko anketu - https://ej.uz/rada2019, kas atrodama arī sociālo portālu Iecavas Jauniešu centra kontos.

Lai vairāk Iecavas novada bērniem dotu iespēju apmeklēt tematiskās nedēļas, katrs bērns var tikt pieteikts uz vienu nedēļu, tomēr tas neliedz iespēju iestāties rezervistos uz kādu citu nedēļu.

Draudzēsimies - sadarbojoties, sarunājoties - un aizmirsīsim par telefoniem un planšetēm, tās atstājot citām dienām. Ceļojumam aicinām pieteikties mazos jauniešus vecumā no 8 līdz 12 gadiem, kuriem šo nedēļu tēmas ir piemērotas un interesantas. Vislabākos mācīšanās rezultātus var sasniegt kopā ar bērniem, kuri nāk ar prieku izzināt atbilstīgu tēmu.

Šajā vasarā vēl tiks organizētas divas tematiskās nedēļas:
- 9.-12. jūlijs «VASARAS RAIBUMI. Kustība 2019»
Šajā nedēļā izbaudīsim, ko nozīmē ļauties kustībai, sadarbībai, draudzībai un dažādiem sporta veidiem – tradicionāliem un mazāk tradicionāliem.

- 29. jūlijs–1. augusts «VASARAS RAIBUMI.  Daba un vide 2019»
Šī nedēļa nesīs darbošanās prieku dabā: saklausīt, izjust un strādāt ar dabas materiāliem. Apgūt jaunas zināšanas par otrreiz izmantojumiem materiāliem un pārvērst tās prasmēs.

Pieteikšanās šīm tematiskajām nedēļām tiks izziņota atsevišķi. Sekojiet līdzi informācijai par pieteikšanās laiku un nosacījumiem.

Ilze Usāne
Iecavas Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    11.06.2019
TWITTER
Iecavas novads
13 dec
Izsole notiks 2020.gada 16.janvārī plkst.10.00 Iecavas novada domes lielajā zālē 5. stāvā. Izsoles sākumcena 17600,… https://t.co/G3ZBSoz14Y