Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

''Vasaras raibumu'' tematiskās nedēļas turpinās

20.06.2019 0

26. jūnijā plkst. 8.00 tiks atvērta reģistrācija Iecavas Jauniešu centra organizētajām vasaras tematiskajām nedēļām «VASARAS RAIBUMI. Kustībā 2019» un «VASARAS RAIBUMI. Dabā un vidē 2019»!

Kā jau iepriekš informējām, turpinām tradīcijas un uz aktīvu darbošanos aicinām Iecavas novada bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem. Lai pieteiktos vasaras tematiskajām nedēļām, bērnam un vismaz vienam vecākam (vai personai, kuras aizbildniecībā ir bērns) ir jābūt deklarētam Iecavas novadā vismaz vienu gadu.

9.-12. jūlijs «VASARAS RAIBUMI. Kustībā 2019»

Šajā nedēļā izbaudīsim, ko nozīmē ļauties kustībai, sadarbībai, draudzībai un dažādiem sporta veidiem – tradicionāliem un mazāk tradicionāliem. Atklāsim komandas darba spēku un noķersim kādu kustīgu piedzīvojumu aiz astes. Pieteikšanās - https://ej.uz/kustiba19 , sākot no 26. jūnija plkst. 8.00

29. jūlijs-1. augusts «VASARAS RAIBUMI.  Daba un vide 2019»

Šī nedēļa nesīs darbošanās prieku pie dabas - saklausīt, izjust un strādāt ar dabas materiāliem. Apgūt jaunas zināšanas par otrreiz izmantojamiem materiāliem un pārvērst tās prasmēs, būt soli tuvāk zaļākai domāšanai. Pieteikšanās https://ej.uz/daba19 , sākot no 26. jūnija plkst. 8.00.

 

Vasaras tematiskās nedēļas ir balstītas uz pieredzes izglītības četriem pamatprincipiem:

- mācīties būt - apzināties sevi un savu vietu pasaulē, un spēju realizēt sevi;

- mācīties būt ar citiem - pieņemt apkārtējos un sadarboties ar tiem;

- mācīties darot - iegūt dažādas prasmes un iemaņas praktiskā rīcībā;

- mācīties mācīties - apgūt prasmes, analizēt savu pieredzi, gūt jaunas zināšanas, atrast informāciju un spēt to izmantot, nonākot jaunās dzīves situācijās.

 

Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās, TIKAI izmantojot elektronisko anketu –

«VASARAS RAIBUMI. Kustībā 2019»  pieteikšanās - https://ej.uz/kustiba19;

«VASARAS RAIBUMI. Dabā un vidē 2019», pieteikšanās https://ej.uz/daba19.

Anekta atrodama arī sociālo portālu Iecavas Jauniešu centra kontos.

Lai vairāk Iecavas novada bērniem dotu iespēju apmeklēt tematiskās nedēļas, katrs bērns var tikt pieteikts tikai uz vienu nedēļu, tomēr tas neliedz iespēju iestāties rezervistos uz citu nedēļu.

Draudzēsimies - sadarbojoties, sarunājoties - un aizmirsīsim par telefoniem un planšetēm, tās atstājot citām dienām. Ceļojumam aicinām pieteikties mazos jauniešus vecumā no 8 līdz 12 gadiem, kuriem šo nedēļu tēmas ir piemērotas un interesantas. Vislabākos mācīšanos rezultātus var sasniegt ar bērniem, kuri nāk ar prieku uz piemērotu tēmu.

Kontaktinformācija: Ilze Usāne, mob. 26681879;  e-pasts: jauniesu.centrs@iecava.lv

Lapas informācija atjaunota:    18.06.2019
TWITTER
Iecavas novads
21 sep
Palīdzi apkopot ierosinājumus turpmākajai kultūras dzīves organizēšanai – atvēli 5 minūtes sava laika un aizpildi a… https://t.co/E9D01yCjIu