Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Jauniešus aicina piedalīties konkursā

15.01.2020 0

Datu valsts inspekcija informē, ka jauniešiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem ir iespēja piedalīties konkursā “Dati ir vērtība – sargā tos!”. Konkursa nolikums pieejams  ŠEIT.

Jauniešus aicina piedalīties konkursā
FOTO: Publicitātes

Konkursa mērķis:

  • Sniegt teorētiskas zināšanas jauniešiem par personas datu izplatīšanas drošību digitālajā vidē;
  • palīdzēt jauniešiem izprast, kas ir personas dati, datu apstrādes pamatprincipi un kāda atbildība iestājas, ja tiek pārkāptas citas personas tiesības uz datu aizsardzību;
  • caur konkursa dalībnieku radošo izpausmi stāstīt citiem jauniešiem par datu aizsardzības nozīmīgumu mūsdienu tehnoloģiju laikmetā.

 

Konkursā aicinātas piedalīties jauniešu komandas – seši jaunieši (vecumā no 13 līdz 17 gadiem) katrā komandā. Aizpildīta pieteikuma veidlapa līdz 2020. gada 27. janvārim jāsūta uz DPSME@dvi.gov.lv.

Konkurss tiek organizēts projekta “Vispārīgā datu aizsardzības regula – iespējas un atbildība mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU); tiesības un riski nepilngadīgām personām.”, akronīms DPSME, (konkursa Nr.REC-RDAT-TRAI-AG-2017), projekta Nr.814774 ietvaros.

Datu valsts inspekcija
Lapas informācija atjaunota:    15.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
01 apr
31.martā deputāti pilnā sastāvā strādāja attālinātā domes sēdē. Par pieņemtajiem lēmumiem var lasīt šeit: https://t.co/HS8F638RYC