Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

5. maijā sāksies pieteikšanās skolēnu vasaras nodarbinātībai

09.04.2021 0

Šogad skolēnu nodarbinātība tiks organizēta, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

5. maijā sāksies pieteikšanās skolēnu vasaras nodarbinātībai

Noteikumi Nr.2/2020 «Par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā Iecavas novada pašvaldībā» (31.03.2020.) paredz, ka skolēni pieteikuma anketu var iesniegt Iecavas novada pašvaldības administrācijā no 2. maija līdz 16. maijam. Ņemot vērā, ka 2. maijs un 16. maijs ir svētdiena, pieteikumi tiks pieņemti, sākot no tuvākās darba dienas, 5. maija, līdz 18. maijam.

Pieteikumi jāiesniedz Iecavas novada pašvaldības administrācijā (pieteikuma anketu iemetot urnā pie ieejas durvīm, kas paredzēta dokumentu nodošanai). Urna pieejama administrācijas darba laikā un tiek regulāri iztukšota.

Pieteikuma anketas veidlapa atrodama Iecavas novada tīmekļvietnes sadaļā JAUNIEŠIEM. Ja skolēnam nav iespējas izdrukāt pieteikuma anketu, to varēs paņemt GRĀMATU MĀJĀ (uz kājas) pie Iecavas Jauniešu centra no 30. aprīļa.

Lai samazinātu kontaktu ar cilvēkiem, iesniedzot pieteikumu, skolotāja rekomendācija nebūs nepieciešama. Ārsta izziņas par veselības stāvokli būs jāiesniedz laika periodā no 31. maija līdz 4. jūnijam tiem skolēniem, kuriem tiks apstiprinātas darba vietas.

Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai, jo ierobežojumu dēļ ir iespējamas izmaiņas!

Līga Briģe
Iecavas Jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    08.04.2021