Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Kāds ir tavs pilsētas redzējums?

28.04.2021 0

Lai bērnos un jauniešos veicinātu piederības sajūtu Iecavas pilsētai un radītu iespēju iesaistīties pilsētas svētku noskaņas radīšanā, Iecavas Jauniešu centrs aicina interesentus vecumā no 7 līdz 18 gadiem piedalīties foto konkursā «Mana Iecava».

Konkursa dalībnieki tiek rosināti fotogrāfijās paust savu pilsētas redzējumu, stāstu, sajūtas.

Fotogrāfijas iesniedzamas no 2021.gada 1.maija līdz 31.maijam elektroniski, sūtot uz Iecavas Jauniešu centra e-pasta adresi: jauniesu.centrs@iecava.lv.  Iesniedzot fotogrāfiju, jānorāda tās autora vārds, uzvārds, vecums, kontaktinformācija un fotogrāfijas nosaukums.

Visu iesniegto darbu atbilstību nolikuma prasībām izvērtēs Iecavas Jauniešu centra darbinieki.

1. jūnijā fotogrāfijas tiks publicētas Iecavas novada pašvaldības Facebook profilā, kur līdz 13. jūnijam notiks balsošana.

12 autori, kuru fotogrāfijas būs saņēmušas visvairāk atzīmju “Patīk” (Like), tiks paziņoti 15. jūnijā. Konkursa uzvarētāji saņems Iecavas novada domes Pateicības rakstu un piemiņas velti. Viņu fotogrāfijas tiks izgatavotas kā fotogleznas un izvietotas Iecavas pilsētas svētkos - foto gleznu izstādē.

Konkursa mērķis ir veicināt bērnos un jauniešos radošo pašizpausmi, stiprināt piederības sajūtu savai pilsētai, rosināt interesi par Iecavas pilsētas kultūrvēsturiskajiem objektiem, vietām, notikumiem, cilvēkiem un dabu. Radīt unikālas fotogrāfijas, kuras atspoguļo Iecavas pilsētas kultūrvēsturiskos objektus, vietas, notikumus, cilvēkus un dabu, izmantojot jebkādu ierīci, kurai ir fotografēšanas funkcija.

Konkursa nolikums - šeit.

Līga Briģe
Iecavas Jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    27.04.2021