Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Iecavas skeitparkā ciemosies pieredzējuši un godalgoti sportisti

13.09.2022 0

Sestdien, 17. septembrī, no plkst. 19.00 līdz 22.00 Iecavas jaunajā skeitparkā norisināsies SACENSĪBAS TUMSĀ!   

Iecavas skeitparkā ciemosies pieredzējuši un godalgoti sportisti

PROGRAMMĀ:

  • pieredzējušu un godalgotu sportistu paraugdemonstrējumi un meistarklases,
  • instruktāža skeitparku lietošanai ne ideālos apstākļos.
  • labāka TUMSAS trika sacensības un foto ar profesionāļiem.

 

Par pasākumu:
"The Spot" ir Baltijā ievērojamākais alternatīvo sporta veidu centrs un pasākuma ietvaros Iecavas skeitparkā ciemosies arī pieredzējuši un godalgoti sportisti – šobrīd centra treneri.

Pasākumu vadīs THE SPOT centra direktors Einārs Lansmanis – Latvijas slēpošanas federācijas valdes loceklis, atbildīgais par snovbordu un frīstail slēpošanu. Ekstrēmo sporta veidu sacensību organizators un Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes oficiālais vēstnesis ar Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas Bakalaura grādu Sporta zinātnē (profesija - vecākais treneris un vadītājs sporta jomā).

 

Par skeitparku:
Mind Work Ramps ir uzņēmuma SIA "City Playgrounds" zīmols, kas specializējas skeitparku, velo trašu, klinšu kāpšanas sienu, parkour laukumu un citu alternatīvo sporta veidu būvniecībā - aizvadīto gadu ietvaros īstenojot vairāk kā 200 dažādus skeitparku un aktīvās atpūtas projektus visā pasaulē - to starp arī iecavas skeitparku un velo trasi.

Jaunajā Iecavas skeitparkā iespējams savas prasmes attīstīt ne vien skeitborda lielmeistariem, bet arī iesācējiem – parks ir piemērots dažādu prasmju līmeņu sportošanai un ir braucams ar BMX velosipēdiem,skrituļslidām, skūteriem, skrituļdēļiem un citiem nemotorizētiem braukšanas līdzekļiem.

Ineta Bramane
vecākā projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    13.09.2022