Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Atklāsim labiekārtoto brīvdabas estrādi

04.06.2011 0

4.jūnija vakarā ar gājienu un pašdarbnieku koncertu atklāsim labiekārtoto parka estrādi. Pēc amatierkolektīvu un dziedošo iecavnieku uzstāšanās būs arī balle. Apmeklētājiem ieeja bez maksas.

 

Pulksten 18:45 plānots pašdarbnieku gājiens no kultūras nama uz estrādi (pa Rīgas ielu, Krasta ielu un Puškina ielu).

Pulksten 19:00 notiks estrādes svinīga atklāšana, pašdarbnieku un dziedošo iecavnieku šova «Dziedi ar mani» duetu koncerts:

  • Alma Spale un Oskars Pīlādzis
  • Dace Deņisova un Kristīna Kugrēna
  • Kristīne Zabarovska un Indra Krauja
  • Kristīne Karele un Ilmārs Pumpurs
  • Māris Sevastjanovs un Laura Arāja
  • Linda Matveja un Juris Beitiņš

Noslēgumā balle ar «Melno kaķu orķestri» un īpašajiem viesiem - grupu «The Black cat».

Ieeja - bez maksas.

Realizējot Iecavas parka brīvdabas estrādes teritorijas labiekārtošanas  projektu, uzlabota iecienītās atpūtas vietas infrastruktūras kvalitāte - nomainīts estrādes jumta segums, skatuves dēļi un skatītāju soli, nobruģēta parka braucamā daļa, skatītāju laukums un gājēju celiņi, nožogots automašīnu stāvlaukums un izbūvēta lietus ūdens novades sistēma.

Projekts īstenots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2007.-2013.gadam pasākuma «Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem» ietvaros.

Lapas informācija atjaunota:    17.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
15 nov
Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” finālā iekļuvis arī Iecavas novads! 🤩 https://t.co/OnwJE92LJz https://t.co/UexRpKaPc5