Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Noslēgti līgumi par mēbeļu un datortehnikas piegādi

05.05.2011 0

 

 

 

Martā un aprīlī Iecavas novada Dome ir noslēgusi trīs līgumus, kas saistīti ar ELFLA (Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai) LEADER programmā īstenoto projektu «Sabiedrisko aktivitāšu dažādošana Iecavas novada Zorģu apdzīvotās vietas iedzīvotājiem».

Ar SIA «Spals» noslēgts līgums par mēbeļu izgatavošanu un piegādi, ar SIA «Komerccentrs Dati grupa» par datortehnikas piegādi un ar SIA «DCP» par biroja tehnikas piegādi Iecavas novada Zorģu bibliotēkai.

Pašvaldība projektā iesaistījās, jo līdz šim Zorģu bibliotēkas mājvieta bija vien 27 kvadrātmetrus liels dzīvoklis, kas iestādes vajadzībām jau sen bija kļuvis par šauru. Ņemot vērā ikdienas apmeklētāju skaitu un bibliotēkas pakalpojumu pieprasījumu un nozīmīgumu attālinātās apdzīvotās vietās, kā arī lai dažādotu vietējiem iedzīvotājiem sabiedriskās aktivitātes, Iecavas novada Dome 2009. gadā iegādājās šīs pašas ēkas pirmā stāva telpas, kurās agrāk atradās veikals. Tagad šajos 113 kvadrātmetros norit rekonstrukcijas darbi un, ja viss veiksies kā plānots, 1. jūlijā Zorģu bibliotēkas apmeklētāji jau tiks gaidīti jaunajās telpās.

Lapas informācija atjaunota:    17.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
11 nov
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 27.11. plkst.18.00 notiks lekcija «Pastāvība un degsme»: liecības par bibliotēku Ie… https://t.co/dVnhNwiaGj