Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Jaunā aparatūra nodrošina kvalitatīvu skanējumu

28.04.2014 0

Sekmīgi ir noslēdzies Iecavas novada domes īstenotais LEADER projekts «Skaņu tehnikas iegāde kvalitatīvai kultūras aktivitāšu īstenošanai Iecavas novadā».

       

Neskaitoties uz to, ka projekta īstenošanai tika piedāvāts tikai daļējs publiskais finansējums, dome, izprotot projekta nozīmīgumu kvalitatīvas kultūras dzīves nodrošināšanai pašvaldībā, bija gatava īstenot projektu, ieguldot lielākus pašvaldības līdzekļus, nekā sākotnēji bija plānots. Projekta ietvaros ir iegādāta jauna skaņu tehnika - divas akustiskās sistēmas, divi jaudas pastiprinātāji, 14 mikrofoni, kabeļi un nepieciešamie savienojumi.

Par jauno skaņu aprīkojumu ļoti priecīgas ir arī kultūras nama darbinieces. Ārējo sakaru koordinatore G. Cera: «Iecavas kultūras nams jauno aparatūru izmanto pašu organizētajos pasākumos, kur aparatūras kvalitātei ir liela nozīme, lai pasākums noritētu kvalitatīvi. Vokālistu konkursā «Dziedi ar mani» tika izmantoti jaunie mikrofoni un skaņu aparatūra, kas dalībnieku priekšnesumus paspilgtināja ar kvalitatīvu un tīru skaņu. Koncertos, kur tiek izmantoti dažādi mūzikas instrumenti, ar jauno aparatūras nodrošinājumu instrumentu skanējumā nav dzirdamas blakus skaņas, skaņu plūdums ir precīzs un patīkams ikvienam klausītājam.»

Projekts īstenots Eiropas Lauksaimniecības Fonda Lauku attīstībai LEADER pieejas īstenošanas projekta ietvaros. Kopējā projekta summa - 13 771,44 EUR, tajā skaitā publiskais finansējums - 3650,13 EUR, pašvaldības - 10 121,31 EUR.

Ineta Bramane
projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    12.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
11 nov
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 27.11. plkst.18.00 notiks lekcija «Pastāvība un degsme»: liecības par bibliotēku Ie… https://t.co/dVnhNwiaGj