Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

Projekta ietvaros koncertēs Īslīces pagasta trīs ciemos

01.06.2010 0

Starptautiskā pārrobežu sadarbības projekta «Zemgales tradīcijas» ietvaros 6.jūnijā Īslīces pagasta trīs ciemos notiks koncertuzvedums «Reiz zaļā pļavā...», kurā piedalīsies visi projektā iesaistītie partneri: Rundāles, Iecavas, Vecumnieku, Īslīces, Bauskas un Pakrojas (Lietuva) pašdarbības kolektīvi.

Latviešu tautas dziesmas, dejas un folkloras tradīcijas demonstrēs Svitenes pagasta deju kolektīvs «Šurpu, turpu», Iecavas novada folkloras kopa «Tarkšķi», Īslīces pagasta jauktais koris «Četri vēji», vidējās paaudzes deju kolektīvs «Līdums», amatierteātris «Dadži», vokālās studijas «Aprīļa pilieni» solisti, Skaistkalnes sieviešu vokālais ansamblis «Vēl mazliet», meiteņu vokālais ansamblis, kā arī pašdarbības kolektīvi no Lietuvas - Pakrojas folkloras kopa, jauniešu deju kolektīvs un muzikanti.

Gan lieli, gan mazi interesenti, laipni tiek gaidīti uz koncertu:

12.30 - «Rītausmās», Īslīces kultūras namā,

15.00 - «Ādžūnos», pie SIA «Stūrīši» veikala,

17.30 - «Bērzos», pie SIA «Dimanti» veikala.

Projekta «Zemgales tradīcijas» realizēšanai finansējums saņemts no Latvijas- Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas. Projekta ieviešanas laikā tiks organizēti vairāki pasākumi ar mērķi piesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku no Latvijas un Lietuvas pierobežas reģioniem, lai veicinātu starpkultūru dialogu un sadarbību.

28.aprīlī Pakrojā notika izglītojoša konference, kurā diskutējām par kultūras identitāti, tradīciju uzturēšanu un kopšanu, kultūras sadarbības veicināšanu. Dažādu tradīciju popularizēšanas pasākumi tiks rīkoti Rundāles, Iecavas un Vecumnieku novadā, kur koncertēs arī mūsu pagasta pašdarbības kolektīvi.

Projekta ietvaros Īslīcē veikta krēslu un apskaņošanas aprīkojuma iegāde Īslīces kultūras namam, finansēta Lieldienu pasākuma norise, kā arī drīzumā tiks iegādāti tautas tērpi Īslīces pagasta pašdarbības kolektīviem. Projekta kopējais finansējums 34 144 EUR, pašvaldības finansējums 5121,60 EUR.

Jolanta Lauva
Īslīces pagasta pārvaldes projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    17.12.2014
TWITTER
Iecavas novads
15 nov
Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” finālā iekļuvis arī Iecavas novads! 🤩 https://t.co/OnwJE92LJz https://t.co/UexRpKaPc5