Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

''Carnelian'' dziedātājām četras godalgas starptautiskā konkursā

02.07.2019 0
Iecavas kultūras nama grupa "CARNELIAN" pagājušajā nedēļā piedalījās konkursā Gruzijā. Konkurss "Wonderland" šogad norisinājās piekto gadu, un meitenes atgriezās Latvijā ar četrām godalgotām vietām: grupai ''CARNELIAN'' 1. vieta, individuāli Patrīcijai Spalei 2. vieta, Signijai Taraņenko 2. vieta un Annai Patrīcijai Karelei 1. vieta.
 
''Carnelian'' dziedātājām četras godalgas starptautiskā konkursā
FOTO: no S.Taraņenko albuma

Šis ceļojums, tāpat kā X Faktors, mums bija milzīgs piedzīvojums. Pirmo reizi kopīgi devāmies uz konkursu ārzemēs un noteikti vienmēr to atcerēsimies.

Gruzijā izbaudījām daudz ko: atpūtu pie jūras, karstās dienas, dažādas aktivitātes, gruzīnu maltītes, milzīgas lietusgāzes un negaisu, kāds šogad tur esot bijis pirmo reizi, lielos jūras viļņus un vēl, un vēl. Taču uzskatām, ka pietiekami daudz vēl neredzējām, tāpēc plānojam doties vēlreiz arī nākamajā gadā.

Konkursā piedalījās patiešām daudz dalībnieku no dažādām pasaules valstīm, bet ļoti priecājāmies, ka no Latvijas bija ieradušies arī Zemgales dejotāji. Ar tiem atradām kopīgu valodu un padarījām mūsu dienas vēl spilgtākas.

Gribam no sirds pateikties mūsu mīļajām Almai Spalei un Nijolei Berezinai par atbalstu un kopā būšanu, kā arī cilvēkiem, kuri mūs lieliski uzņēma un pabaroja Kobuleti viesnīcā "Ponto". Noteikti tur atgriezīsimies arī nākamgad. Bet šobrīd - atpūtu pie malas, jāsāk strādāt. Cītīgi gatavojamies festivālam “Country Bauska”, kuru atklāsim jau 12. jūlijā plkst. 19:00 Bauskas pilskalna estrādē. Tiekamies tur!

Signija Taraņenko
grupas ''Carnelian'' dalībniece
Lapas informācija atjaunota:    03.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE